Zwiastun, data premiery, obsada i wszystko, co wiemy do tej pory

Nadchodzący trzyczęściowy dramat Channel 5 Anne Boleyn opowie historię tej królewskiej postaci daleko od typowego dzieła z epoki. Opisywana jako thriller psychologiczny, Jodie Turner-Smith wystąpi w roli tytułowej bohaterki serialu, obok znajomych twarzy takich jak Bloodlands i Mogę cię zniszczyć. Oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Anne Boleyni jak to oglądać.

Co jest Anne Boleyn O?

Według Deadline, seria C5 będzie badać upadek Boleyna „przez pryzmat thrillera psychologicznego, a nie dusznego dramatu z epoki”. Napisana przez Eve Hedderwick Turner i wyreżyserowana przez Lynsey Miller historia zapowiada się na zupełnie nowe spojrzenie na historię Henryka VIII i jego drugiej żony, koncentrując się w dużej mierze na zapewnieniu przyszłości córce i konsekwencjach braku możliwości stworzenia spadkobierca płci męskiej.

„Uważamy, że historia przesunęła głos tej ambitnej królowej na bok na korzyść mężczyzn, którzy ją powalili. Faye Ward i Hannah Farrell z Fable Pictures powiedziały w oświadczeniu:„ Piękna, intymna wizja Lynsey Miller przyciągnie wzrok Anne serce utworu.

Kto wchodzi Anne Boleyn?

Queen and Slim ”s Jodie Turner-Smith w roli tytułowej, która chce „opowiedzieć historię kobiety, która siedzi w centrum mitu i uczynić ją przystępną – nie tylko o klasie, ale o ludzkości”, jak powiedziała Elle wcześniej w tym roku. „Jest okazja, aby opowiedzieć prawdziwie ludzką historię i poczuć się o wiele bardziej przystępną, ponieważ bawi się nią czarna kobieta”.

Farma Białego Domu ”Mark Stanley dołącza do Turner-Smitha jako Henry VII Mogę cię zniszczyćs Paapa Essidu jako brat Anny, George i Bloodlands Lola Petticrew jako Jane Seymour.

Zwiastun dla Anne Boleyn

Chociaż pełny zwiastun tej serii nie został jeszcze wydany, C5 upuścił 20-sekundowy zwiastun Anne Boleyn w którym Tuner-Smith idzie w kierunku kamery w głębi kaplicy w szesnastowiecznej czarnej sukni ozdobionej białym welonem.

Kiedy Will Anne Boleyn Powietrze?

Obecnie nie ma daty wydania dla Anne Boleyn niestety, ale widząc, wygląda na to, że prawdopodobnie wyemituje jakiś czas później w tym roku.