Zgodność ze znakiem zodiaku Baran i Bliźnięta według astrologów

Baran i Bliźnięta to para, która przyciąga uwagę, gdziekolwiek się pojawią. Są towarzyskie, towarzyskie i nigdy nie przepuszczają okazji na dobrą zabawę. Są życiem każdej imprezy i parą, w pobliżu której wszyscy chcą być. Dla każdego, kto je zna, baran i bliźniaki wydają się idealnie pasować. Ale jak bardzo są kompatybilne? Kompatybilność zodiaku Baran i Bliźnięta zawiera wszystkie szczegóły dotyczące tego, co należy wiedzieć o tym dzikim duecie.

„Te dwa znaki mają razem wielki potencjał” – mówi Bustle dr Elisa Robyn, astrolog i konsultantka ds. Przemian w astrologii. „Ognisty Baran i Bliźnięta rządzone powietrzem mogą być cudownie ożywionym i potężnym związkiem. Będą dzielić szybkie umysły i skupić się na nowych przygodach. I oczywiście połączenie elementów powietrza i ognia może być również wybuchowe”.

Astrologicznie wiele się dzieje dla tej pary. Według Elyse Carlucci, astrologa i współgospodarza Rzekomo astrologia podcast, Baran i Bliźnięta tworzą ze sobą sekstyl, co oznacza, że ​​istnieje między nimi naturalne uczucie spokoju i zadowolenia.

Jednym z najlepszych aspektów tej relacji jest to, jak dobrze łączą się ich osobowości. „Baran ma reputację władczego, a Gemini chce, aby mu mówiono, co ma robić, nie będąc bezpośrednio kontrolowanym” – mówi Carlucci. „Bliźnięta są przyciągane przez dominację Barana, a Baran czuje się pobudzony intelektualną ciekawością Bliźniąt”.

Według Carlucci ta stymulacja przenosi się do sypialni. Namiętny, rządzony przez Marsa Baran lubi dominować nad swoim partnerem, podczas gdy ciekawy, rządzony przez Merkurego Bliźnięta zawsze jest w stanie spróbować czegokolwiek dwa razy. „Substancja chemiczna jest co najmniej gorąca, co pomaga Baranowi i Bliźniętom rosnąć w sposób, którego początkowo mogą się nie spodziewać” – mówi Carlucci. Gemini’s Air podsyci płomienie Barana. Ich życie seksualne jest zdecydowanie główną atrakcją tego związku.

Oprócz fizycznej kompatybilności, Baran i Bliźnięta są również kompatybilne intelektualnie. Według Robyn oba znaki uwielbiają się uczyć i są „oczarowane” nowymi pomysłami i odkryciami. Zawsze będą prowadzić fascynujące rozmowy i będą wspierać się w każdym przedsięwzięciu. W przypadku ambitnego znaku, takiego jak Baran, niezbędne jest uzyskanie zachęty i wsparcia od partnera. Bliźnięta nie chcą niczego więcej niż sukcesu swojego partnera.

Oczywiście nawet najbardziej kompatybilne mecze mają obszary, które wymagają pracy. Dla Barana i Bliźniąt zaufanie jest jednym z tych obszarów. „Baran jest zawsze bezpośredni i ma tendencję do zazdrości, podczas gdy Gemini jest żartownisiem, ma wielu przyjaciół i byłych kochanków i nie wyobraża sobie, żeby ktoś był tym zdenerwowany” – mówi Robyn. „Okrężny sposób mówienia Gemini będzie irytował mówiącego wprost Barana”. Oboje są bardzo niezależnymi znakami, które nie mają problemu z pozwalaniem partnerowi robić swoje. Ale jeśli nie mają co najmniej jednego lub dwóch hobby lub czynności, leżące u podstaw problemy z zaufaniem mogą ostatecznie zakończyć związek.

Innym potencjalnym źródłem napięć jest indywidualne podejście do rozwiązywania problemów. „Jeśli Baran to wojna, Gemini to teoria wojny” – mówi Carlucci. „Napięcie pojawia się, gdy którakolwiek ze stron nie chce ze sobą współpracować lub widzieć się po swojej stronie”. Baran służy do podejmowania działań, podczas gdy Gemini potrzebuje więcej czasu na analizę i rozważenie możliwych konsekwencji. Muszą znaleźć sposób na spotkanie się w środku, aby rozwiązać problemy i iść naprzód. Na szczęście ta para może sprawić, że nawet proces kompromisu będzie przyjemny.

Ogólnie rzecz biorąc, Baran i Bliźnięta mają duży potencjał długoterminowy. „Baran uwalnia Bliźnięta z więzienia ich umysłu, a Bliźnięta bezwarunkowo akceptują Barana” – mówi Carlucci. „Łaska wzajemna, którą zapewniają sobie nawzajem, wzmacnia więzi i zapewnia nadzieję i bezpieczeństwo na owocną przyszłość”.

Źródła:

Dr Elisa Robyn, astrolog i konsultant ds. Przemian w astrologii

Elyse Carlucci, astrolog i współgospodarz podcastu Rzekomo astrologia