Zaoszczędź 75 funtów na tych eleganckich klasycznych okularach przeciwsłonecznych Ray-Ban w Prime Day

 • Zapytaj kogokolwiek, gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne, a gwarantujemy, że Ray-Ban będzie pierwszym imieniem, które przekroczy ich usta. Czemu? Z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży, czego nie wiedzą o robieniu wspaniałych okularów przeciwsłonecznych, po prostu nie warto wiedzieć.

  Na szczęście dla nas, Amazon uwzględnił okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Unisex Adult Justin w swoich promocjach Prime Day. Są odpowiednie dla wszystkich płci, więc nigdy nie było lepszego czasu, aby leczyć siebie lub swoich bliskich.

  Dowiedz się więcej o tej umowie poniżej…


  OFERTA W PEŁNI:

  Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban Unisex Justin dla dorosłych: kosztowało 128,72 GBP, teraz 53 GBP (oszczędzasz 75,72 GBP), Amazon.co.uk

  Łatwy do pomylenia z najbardziej znanym stylem Ray-Ban, Wayfarer, Justin jest podobnie klasyczny – ma nieco większą oprawkę i prostokątne soczewki. Gumowane wykończenie ramy sprawia, że ​​są też nieco chłodniejsze.

  Ogólnie rzecz biorąc, prostokątne oprawki najlepiej pasują do okrągłych lub owalnych kształtów twarzy, ale nie ma sztywnych zasad. Jeśli kochasz swoje okulary przeciwsłoneczne i dobrze się w nich czujesz, mają one odpowiedni kształt dla Ciebie.

  ZOBACZ OFERTĘ TUTAJ


  Dobra wiadomość dla naszych optyków: wszystkie okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban zostały starannie pokryte 100% ochroną przed promieniowaniem UV, co pomaga chronić osoby patrzące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jeśli wcześniej nie miałeś okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, naprawdę zauważysz ten krok.

  Więc czy jest lepszy czas, aby je złapać niż Amazon Prime Day 2020?

  Ułatwiając utrzymanie nowego zakupu w doskonałym stanie, wszystkie Ray-Ban są dostarczane z futerałem i ściereczką do czyszczenia. Szybkie polerowanie okularów przeciwsłonecznych po każdym noszeniu nie tylko zapewni, że soczewki pozostaną wolne od rozmazywania, ale także pomoże dostrzec wszelkie zadrapania i zadrapania.