Wesele Meredith i Dereka w „Chirurdzy” sprawiło, że fani byli tak emocjonalni

Spojlery przed Chirurdzy Sezon 17, odcinek 13. Przed ponownym pożegnaniem Meredith i Derek Wreszcie ślub odbył się 22 kwietnia w odcinku Chirurdzy – i tym razem nie było zaangażowanych w to Post-itów. „Ellis rysuje nam to zdjęcie”, zaczęła wyjaśniać Derekowi Meredith. „Jestem w sukni ślubnej, a ty w garniturze. Pokazuję jej karteczkę samoprzylepną, ale ona po prostu … jej nienawidzi. Czuje się okradziona ”. Po tym, jak Derek zażartował, że Ellis musi dostać to od swojej matki, para wybuchła nostalgicznym śmiechem.

I tak po prostu, plaża zadziałała swoją magią, a Meredith pojawiła się w białej sukience z bukietem kwiatów, podczas gdy Derek nagle miał na sobie marynarkę khaki i jego niebieską zapinaną na guziki. – Nienawidzisz ślubów – powiedział Derek, czemu nie mogła zaprzeczyć.

„Nienawidzę ślubów, ale dałabym jej to, gdybym mogła” – odpowiedziała Meredith, zanim zapytała Dereka, co chce, żeby obiecała. Jego prośba była taka, żeby mniej się torturowała, ale zostaw to Merowi, aby zrobił dokładnie odwrotnie, sprawiając, że Derek pojawił się kilka cali od jej twarzy. „Nie chcę zostawiać dzieci”, powiedziała, a on odpowiedział: „Nie chcę, żebyś zostawiła dzieci”. Kiedy kamera się odsunęła, podpisali umowę pocałunkiem.

Więcej w przyszłości…