Twój horoskop na tydzień 22 listopada, horoskop tygodniowy

Opis: W tym tygodniu Księżyc jest bardzo zajęty! Dokładność twojej intuicji zniknie z wykresów w poniedziałek pod koniunkcją Księżyc-Neptun w Rybach. Napięcie i pasja mogą wzrosnąć w środę, kiedy Księżyc w koniunkcji z Marsem w Baranie. W piątek Księżyc łączy się z Uranem w Taurusie, dając nam uziemienie po tygodniu o wysokiej energii. Neptun Retrograde kończy się w Ryby w sobotę, pomagając nam lepiej zobaczyć sytuację.

Baran

Pompuj przerwy, Baranie! Poniedziałek pomaga zwolnić i zwrócić uwagę na instynkt i intuicję. Koniunkcja Marsa i Księżyca w znaku Barana w środę daje ci energię do bycia i robienia wszystkiego, co chcesz! Koniunkcja Księżyc-Uran w piątek pomaga znaleźć wcielenie i dbanie o siebie, a Neptun bezpośrednio w Rybach w sobotę wyjaśnia twoją duchowość i uzdrowienie. Znajdź konteksty zamknięcia.

Byk

Sprawdź swoich przyjaciół, Taurus! W programie na piątek zaplanowano socjalizację i zjazdy cyfrowe. Środowa energia chce, żebyś wziął mały urlop na samoopiekę, podczas gdy piątkowa koniunkcja Księżyc-Uran w Twoim znaku przywróci Ci energię, pasję i moc. Będziesz mieć dokładny widok swoich przyjaciół, na dobre lub na złe, kiedy Neptun Retrograde zakończy się w sobotę.

Bliźnięta

Jesteś MVP, Gemini! Poniedziałek daje ambicję, odporność i wydajność w pracy. W środę mów prawdę z empatią. Piątkowa energia inspiruje JOMO – radość z przegapienia. Zostań w domu! Neptune Retrograde kończy się w Twojej strefie kariery w sobotę, dając Ci kreatywność w pracy.

Rak

Wiesz lepiej, Rak! Poniedziałek inspiruje Cię do lepszego działania, ponieważ wiesz lepiej. W środę możesz odczuwać pewne uczucia dotyczące domu i rodziny – pamiętaj, aby zachować otwarte serce. Piątkowa energia społeczna stawia w powietrzu więź, przyjaźń i radość. Neptune Retrograde kończy się w sobotę, dając ci plan samodoskonalenia.

Lew

Jesteś kotem w rui, Leo! Czujesz się intymnie, seksownie i tęsknisz za głębszymi połączeniami. Środa inspiruje Cię do dzielenia się swoimi wewnętrznymi pragnieniami z ludźmi, którzy naprawdę tego potrzebują. Piątek to twórcze przełomy i efektywność zapewniająca zawodowy sukces. Neptune Retrograde kończy się w Twojej strefie intymności w sobotę, dając Ci całościowy obraz Twoich powiązań.

Panna

Poniedziałkowa randka, Panno? Połącz się z bae w poniedziałek w duchowy, romantyczny i pomysłowy sposób. Postaw na odpowiedzialność we wtorek i unikaj nawyków, które nie działają dobrze. Fantastyczny pomysł odwiedza Cię w piątek, więc podejmij działania! Neptune Retrograde kończy się w Twojej strefie romansu w niedzielę, pomagając ci nawiązać bardziej znaczącą więź.

Libra

Miej oko na piłkę, Waga! Poniedziałek pomaga skupić się na drobnych szczegółach, które mają duży wpływ. We wtorek powiedz, co jest akceptowalne, a co nie dla sukcesu granicznego. Piątek ujawnia znaczącą prawdę i erotyczną energię (* porusza brwiami *). Neptun Retrograde w twojej rutynowej strefie kończy się w sobotę, pomagając ci się uziemić.

Skorpion

Jesteś promienny, Scorpio. Poniedziałek daje ci pewność siebie i współczucie dla siebie, by robić odważne rzeczy. Wtorek pomaga ci w dużym stopniu zrozumieć wiarygodność i prosi o zabranie głosu. Piątek to romantyczna noc, więc znajdź innowacyjny, zmysłowy sposób na połączenie. Neptune Retrograde kończy się w sobotę, pomagając regulować perfekcjonizm, porównania i niedostatek.

Strzelec

Wszystkiego najlepszego, Sag! Poniedziałek łączy Cię z rodziną (wybraną, pochodzącą lub oboje), aby uzyskać wsparcie emocjonalne. Wtorek chce, żebyś zastosował nową lekcję do swojego zachowania. W piątek wybierz strategię odnowy biologicznej, która promuje wewnętrzny spokój. Neptune Retrograde kończy się w sobotę, pomagając znaleźć poczucie przynależności i bezpieczeństwa w domu i rodzinie, niezależnie od formy, jaka przybierze w 2020 roku.

Koziorożec

Użyj swoich słów, Cap! Poniedziałek daje jasno do zrozumienia, więc skorzystaj i przemów. Konieczne może być ogłoszenie granicy pracy we wtorek; Miej dobre intencje, ale powiedz szefowi / współpracownikom, gdzie jest twoja linia. Otwarty piątek pomoże Ci odważnie podzielić się swoim wewnętrznym światem. Neptun Retrograde kończy się w sobotę, podobnie jak nieporozumienie i mgławica.

Wodnik

Podaruj sobie, Wodniku! Poniedziałek chce, abyś oddał się przyjemności, dbałości o siebie i radości. We wtorek odważnie porozmawiasz o dynamice władzy z ludźmi, którzy muszą to usłyszeć. Połącz się (bezpiecznie) z wszystkimi ludźmi i miejscami, które w piątek czują się jak w domu, i świętujcie się nawzajem. Neptune Retrograde kończy się w sobotę w twojej strefie bezpieczeństwa, pomagając ci wyjaśnić „bezpieczeństwo”.

Ryby

Księżyc świeci dla ciebie, Ryby! Prowadź sercem, miłością i duszą w poniedziałek. Pozostań uziemiony we wtorek, abyś mógł marzyć o większej mocy. Piątek pomaga połączyć się z ciekawością i uzdrowieniem. Neptun Retrograde kończy się w Ryby w sobotę, pomagając ci iść do przodu w swoim życiu.