„The Crown” poproszony o filmowanie w domu rodzinnym Diany Althorp

 • Brat księżnej Diany, Charles Spencer, mówi Korona nie opiera się w rzeczywistości.
 • Potwierdził, że program został poproszony o sfilmowanie w domu rodzinnym Spencerów, Althorp.

  Korona Sezon 4 w końcu zadebiutował na Netflixie w wielkim / soczystym stylu, a głównym pytaniem, które wszyscy myślą, wydaje się, co myślą członkowie rodziny królewskiej? Wygląda na to, że Queen i spółka nie są zachwyceni sezonem, ale jeszcze nie wypowiadali się publicznie. Jednak brat księżnej Diany, Charles Spencer, wyraził swoje obawy Korona przedstawienie życia jego siostry znane.

  Mówiąc dalej Kochaj swój weekend z Alanem Titchmarshem (przez Ludzie), Charles powiedział, że martwi się, że widzowie zapomną Korona jest fikcją i powiedział, że serial wykorzystuje „wiele domysłów i wiele inwencji”.

  Ta treść jest importowana z Twittera.

  „Można to powiesić na faktach, ale fragmenty pomiędzy nimi nie są faktami” – powiedział, dodając, że jest „trochę” niepokoju, jeśli chodzi o oglądanie serialu – i że producenci nawet zapytali, czy mogliby filmować w Dom rodzinny Spencerów.

  Ta treść jest importowana z Twittera.

  “Tak właściwie, Korona zapytano, czy mogą filmować w Althorp, a ja odpowiedziałem, że oczywiście nie – wyjaśnił. – Martwię się, że ludzie widzą taki program i zapominają, że to fikcja. Zakładają, zwłaszcza obcokrajowcy, że Amerykanie mówią mi, że oglądali Korona jakby wzięli lekcję historii. Cóż, nie zrobili tego ”.

  Ta treść jest importowana z Twittera.

  – Czuję, że moim obowiązkiem jest stanąć w jej obronie, kiedy tylko mogę – dodał Spencer. „Na przykład zostawiła mnie jako opiekuna swoich synów, więc czuję, że zostało przekazane zaufanie. I razem dorastaliśmy. Jeśli dorastasz z kimś, to nadal jest tą osobą – nie ma znaczenia, co się stanie je później ”.