Taylor Zakhar Perez i Joey King Dating Plotki wyjaśnione

 • Taylor Zakhar Perez przerwał milczenie na temat tych wszystkich plotek o randkach Joey’a Kinga.
 • Taylor i Joey są po prostu bardzo bliskimi przyjaciółmi dzięki filmowaniu Kissing Booth 2 razem, mmmkay?

  Chemia Joey’a Kinga i Taylora Zakhara Pereza w Kissing Booth 2 był prawie tak wybuchowy, jak moja osobista chemia z komiksami romskimi Netflix, a teraz fani są przekonani, że się spotykają. Wiesz, głównie dzięki takim zdjęciom:

  Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

  I takie chwile:

  Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

  A także fakt, że pojechali razem na wakacje. Ale! Taylor zaprzecza czemuś więcej niż przyjaźni między sobą a Joey’em, mówiąc Entertainment Tonight że trafili w to od razu i są w zasadzie BFF w tym momencie.

  „Jestem pewien, że to było dziwne, gdyby wróciła do produkcji z kimś, z kim się spotykała [aka Jacob Elordi]- powiedział. – A więc ja jako nowy kumpel z obsady, Joel i Meganne, po prostu dobrze się ze sobą połączyliśmy… Kiedy wróciliśmy do Los Angeles, po prostu spędzaliśmy czas. Żyjemy naprawdę blisko siebie. A potem nastąpiła kwarantanna i po prostu potrzebowaliśmy kogoś, komu moglibyśmy zaufać w tym czasie, jak: „OK, wiem, że nie wychodzisz. Wiem, kogo widzisz. Więc po prostu byliśmy sobie naprawdę bliscy ”.

  Jeśli chodzi o ostatnią wspólną podróż pary (która spowodowała, że ​​internet stracił cały chłód), Taylor powiedziała: „W zeszły weekend poszliśmy świętować jej urodziny i urodziny mojej przyjaciółki. Po prostu poszliśmy razem i dobrze się bawiliśmy. Uwielbiam ją. Bardzo ją kocham. Zrobiłbym dla niej wszystko. Nie spotykamy się. Na tym zakończę. “

  WALIZKA! ZAMKNIĘTE!