Święto Dziękczynienia 2020 według znaku zodiaku, typ osobowości przyjaźni

Nadchodzi Friendsgiving i chociaż nie możemy świętować osobiście tak, jak to robiliśmy w przeszłości, nadal możemy się razem bawić. Gwiazdy mogą wskazywać, jak możesz pokazać, że kochasz, doceniasz i troszczysz się o swoich przyjaciół – nawet jeśli jest to ekran Zoom.

Baran

Wybierz przepis i wspólnie z przyjaciółmi gotujcie, aby zobaczyć, kto może przygotować najlepsze dodatki na Święto Dziękczynienia. Są szanse, że wygrasz pierwsze miejsce za tłuczone ziemniaki. Zbierzesz więź ze swoimi przyjaciółmi i przygotujesz pyszny posiłek.

Byk

Obejrzyj klasyczny film z wakacji online dzięki Netflix Party. W ten sposób możesz połączyć swoje ulubione rom-comies bez wychodzenia z własnej wygodnej kanapy.

Bliźnięta

Jako towarzyski motyl zodiaku musisz przebywać w pobliżu swoich przyjaciół. Przygotuj więc posiłek przed ekranem laptopa, aby móc rozmawiać podczas jedzenia. Po zakończeniu zagraj w grę Zoom lub trzy.

Rak

Zaplanuj ze znajomymi wirtualną happy hour. Zamów składniki na ten sam koktajl lub mocktail, a następnie zrób je razem. Wznieś toast za przyjaźń i podziel się tym, za co jesteś najbardziej wdzięczny w tym roku. Są szanse, że to siebie nawzajem.

Lew

Jesteś życiem imprezy … imprezy Zoom. Twój zespół zaaranżuje całodniowe Zoom Friendsgiving, pełne gier alkoholowych, plotek i śmiechu.

Panna

Nie ma potrzeby, abyś łamał tradycję tylko dlatego, że poddajesz się kwarantannie. W tym roku odbędzie się parada Macy’s Thanksgiving Day Parade, podobnie jak wasze regularne programy. Zrób sobie mimozę lub latte z przyprawami z dyni i oglądaj uroczystości online, wysyłając SMS-y ze znajomymi.

Libra

Rozkoszuj się luksusową wrażliwością (w końcu rządzi tobą Wenus) i spędzaj cały dzień na przebraniu się przed swoim Friendsgiving Zoom. Następnie opublikuj pokaz slajdów na Instagramie, aby każdy mógł docenić Twój pycha.

Skorpion

Umacniaj swoje przyjaźnie podczas tej Przyjaciół, odbywając razem towarzyskie spacery na odległość – w tym samym czasie w oddzielnych dzielnicach, podczas rozmowy przez telefon. Celem spotkania jest nadrobienie zaległości, co oznacza, że ​​nawet przyziemna czynność będzie fajna.

Strzelec

Pandemia nie przeszkodzi w celebrowaniu przyjaźni. Zaaranżujesz cyfrowe polowanie na padlinożerców ze swoją załogą w Friendsgiving. Dzięki podpowiedziom typu „znajdź zdjęcie z imprezy studenckiej z najdziwniejszym tematem”, działania będą się obracać wokół prywatnych żartów i wspomnień.

Koziorożec

Zawsze starasz się robić wszystko dobrze, wyślesz swoim znajomym przemyślany odręczny list lub pakiet opieki. Docenią sentyment i planowanie, które włożysz w ten projekt.

Wodnik

Żadna aktywność nie da ci większej satysfakcji niż wolontariat z przyjaciółmi – nawet jeśli są osobno. Nie musisz być razem IRL, aby szerzyć miłość. Wybrane przez was cele charytatywne zbliżą was na duchu.

Ryby

Muzyka i taniec zbliżają ludzi, więc stwórz cyfrową imprezę odsłuchową – lub po prostu utwórz grupową listę odtwarzania wszystkich swoich ulubionych nostalgicznych piosenek. Następnie przetańcz swoje zmartwienia.