Stroje Kid Cudi “ SNL ” miały za sobą specjalne znaczenie

W nocy pełnej znaczących modowych wypowiedzi Kid Cudi SNL stroje uhonorowały Kurta Cobaina i Chrisa Farleya. Dwukrotny zdobywca nagrody Grammy włożył zielony sweter, sukienkę w kwiaty i koszulkę z nadrukiem portretu Farley, wykonując utwory „Tequila Shots” i „Sad People” z nowego albumu. Man on the Moon III: The Chosen. Cudi celowo wybrał swój wygląd, aby oddać hołd Cobainowi, jego wieloletniej muzycznej inspiracji oraz Farleyowi, który był ikoną Saturday Night Live gwiazda.

Na Twitterze zauważyło to wielu fanów Zielony kardigan Cudi i sukienka w kwiaty oba przypominały dwa najbardziej zapadające w pamięć stroje Cobaina. Wydawało się, że zespoły świętują późną porę Nirwana piosenkarz po ostatniej rocznicy jego śmierci. 5 kwietnia 1994 roku Cobain zmarł przez samobójstwo w swoim domu w Seattle w stanie Waszyngton w wieku 27 lat. W tym roku minęła 27. rocznica śmierci wpływowego autora tekstów, którą wielu fanów upamiętnia w Internecie, udostępniając zdjęcia, historie i powrót do jego muzyki.

Cudi był jednym z tegorocznych obchodów Cobaina. Piosenkarka „Pursuit of Happiness” nałożyła na siebie zielony kardigan, który odzwierciedlał wygląd, jaki Cobain nosił w MTV Nirvany Odłączony występ w Sony Studios w listopadzie 1993 roku na koszulce Chrisa Farleya. Farley, który był członkiem obsady SNL od 1990 do 1995 roku uważany jest za pioniera komedii. Zmarł tragicznie z przedawkowania w grudniu 1997 roku, w wieku 33 lat.

Ubranie rapera z „Day N ‘Nite” w sobotę nie było jego pierwszym hołdem dla Cobaina. W sierpniu 2020 roku Cudi zrobił tatuaż portretowy Cobaina i zamieścił zdjęcie na Instagramie, na którym widać tuszem zdjęcie grunge rocka w koszulce Daniela Johnstona. Podpisał zdjęcie: „4 Kurt i pozdrawiam Daniela”. Wcześniej powiedział, że Cobain „zawsze był dla niego inspiracją” w GQ wywiad. Dodał: „Staram się używać go jako mojej muzy, kiedy tylko mogę”. Później, w jego wydaniu 2018 Dzieci widzą duchy razem z Kanye Westem zsamplowali „Burn the Rain” Nirvany.

Przez lata, Cudi również kilka razy tweetował o Cobainie, pisząc w 2011 roku „Mam obsesję na punkcie Kurta Cobaina. Chciałbym, żeby wciąż tu był, żeby mógł nauczyć mnie sztuczek na gitarze ”. W 2015 roku napisał na Twitterze że „nigdy nie myśli o Kurcie Cobainie”. Z jego sekundą SNL pojawiając się w sobotę, wykorzystał modę, aby po raz kolejny uhonorować swojego długoletniego idola.