Ścisła gwiazda Jamesa Jordana o tym, dlaczego nigdy nie wróci do serialu

 • Były gwiazdor Tańca Strictly Come James Jordan wyznał, że nigdy nie wróci do serialu.

  Otwierając się na pytanie, dlaczego nie widzi, jak powraca do swojej roli profesjonalnego tancerza balowego w przebojowym programie BBC, James przyznał, że jego ośmiokrotna sesja w serialu z pewnością wystarczyła, wyjaśniając, że jest gotowy zostawić rzeczy. młodszym tancerzom.

  “Nie nie teraz. Jestem za stary, za gruby i za wolny. Niech robią to młodzi. Lubię ich oglądać – powiedział The Sun, gdy zapytano go, czy kiedykolwiek rozważyłby ponowne dołączenie do szeregów Strictly ”.

  James rozmawiał również o wysiłkach BBC, aby przenieść serię Strictly z 2020 roku na nasze ekrany, pomimo niepowodzeń spowodowanych pandemią koronawirusa.

  „To ich sztandarowy program i jeśli ludzie mogą wchodzić do pubów i sklepów, dlaczego nie mogą tu Strictly wrócić?

  „Tak długo, jak tylko zapewnią bezpieczeństwo, co na pewno znajdą sposób.

  „To wspaniały program. Dla każdego, kto rozważa robienie Strictly, nie sądzę, aby odmówili w tym roku tylko dlatego, że będzie inaczej niż zwykle.

  „Więcej ludzi siedzi w domu z powodu tego, co się dzieje, więc myślę, że oceny rzeczywiście wzrosną”.

  Dzieje się tak po tym, jak szefowie Strictly Come Dancing potwierdzili, że kultowy, pełen blasku program wróci do naszych opowieści na jesień, powracając z nieco krótszym sezonem niż zwykle.

  W oświadczeniu czytamy: „Zespół Tańca Strictly Come robi wszystko, co w jego mocy, aby jeszcze w tym roku zapewnić narodowi mnóstwo magii Strictly.

  „Aby zapewnić widzom wysokie standardy, które znają i lubią, a biorąc pod uwagę bieżące rozważania dotyczące Covid-19, tegoroczna seria Strictly będzie miała nieco krótszy czas niż zwykle.

  „Bezpieczeństwo naszej obsady i ekipy jest dla nas sprawą najwyższej wagi, a dalsze aktualizacje zostaną wprowadzone w odpowiednim czasie”.