Rylan, Davina i inne sławy składają hołd Big Brother Star Nikki Grahame

Ostrzeżenie o wyzwalaczu: Ta praca zawiera opisy zaburzeń odżywiania.

Daniny napływają za Duży brat gwiazda Nikki Grahame, która zmarła 10 kwietnia. Jak donosi BBC News, 38-letnia gwiazda rzeczywistości doświadczyła zaburzeń odżywiania i niedawno trafiła do prywatnego szpitala.

Niedawno zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla gwiazdy, po tym, jak Grahame ujawnił przyjaciołom, że czuła się „uwięziona i naprawdę chce wyzdrowieć, ale czuje, że to niemożliwe”, jak czytano na stronie przed jej śmiercią. Jak dotąd zebrano ponad 65 000 funtów, które będą przechowywane w GoFundMe do czasu, gdy organizacja wspierająca osoby żyjące z anoreksją, „na rzecz której przekażemy darowiznę w pamięci Nikki”, czytamy na stronie.

Osoby bliskie Grahame’owi dzielą się smutkiem i wspomnieniami związanymi z osobowością telewizyjną, w tym Duży brat gospodarz Davina McCall, który wspomina gwiazdę jako „najzabawniejsza, najbardziej szampańska, najsłodsza dziewczyna,” i współlokatorka sezonu siódmego Aisleyne Horgan-Wallace który napisał, że będzie „wiecznie kochać” i „wiecznie tęsknić” za gwiazdą. „Dobranoc słodki aniołku, odpocznij teraz. Koniec z bólem – napisał na Twitterze Horgan-Wallace. Kawałek Wielkiego Brata z boku gospodarz Rylan Clarke-Neal również podzielił się hołdem dla Grahame, nazywając ją „za Duży brat Ikona”.

Dziesiątki innych celebrytów i przyjaciół Grahame podzieliło się swoją miłością i wspomnieniami, w tym pokroju Big Brother Canada gospodarz Arisa Cox, RuPaul’s Drag Race UK zawodniczka Cheryl Hole, i Duży brat ósmy gwiazdor sezonu Gerry Stergiopoulos. Możesz przeczytać więcej poniżej.

Davina McCall

Aisleyne Horgan-Wallace

Rylan Clark-Neal

Arisa Cox

Cheryl Hole

Gerry Stergiopoulos

Pete Bennet

Marcus Bentley

Jack Remmington

Jedward

Paddy McGuinness

Dr Alex

Joe McElderry

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma zaburzenia odżywiania i potrzebuje pomocy, zadzwoń na infolinię Beat pod numer 0808 801 0677 lub porozmawiaj online z wolontariuszem linii pomocy tutaj.