Ruth Langsford ma słodką odpowiedź na rocznicowe przesłanie Eamonn

 • Wydaje się, że Ruth Langsford i Eamonn Holmes wzrastali w siłę jako para.

  Para może pracować razem na żywo i odpoczywać, ale wydaje się, że zamiast działać sobie na nerwy, jak wiele innych par, duet telewizyjny jest tak samo kochany, jak wtedy, gdy po raz pierwszy spotkali się w 1997 roku.

  WIĘCEJ: Ruth Langsford wprowadza na rynek nowy płaszcz z QVC, idealny na jesień

  Świętując 40. rocznicę w telewizji, Eamonn zachwycił fanów retrospektywnym obrazem z pierwszych dni swojej kariery telewizyjnej.

  „Moja przygoda z telewizją rozpoczęła się w październiku 1980 roku. 40 lat temu w tym miesiącu z moją ukochaną Telewizja Ulster. Wydaje się, że to wczoraj. Więc szczęśliwej rocznicy dla mnie [cake emoji],’ on napisał.

  Mam nadzieję, że mam jeszcze wiele rozdziałów do napisania. Dziękuję za przybycie i mam nadzieję, że będziesz ze mną także w przyszłości.

  Żona Ruth Langsford zawsze chętnie okazuje swoje wsparcie dla Eamonn, komentując post: „Wspaniała rocznica! [lips emoji]”.

  WIĘCEJ: Ruth Langsford i Eamonn Holmes składają zaskakujące wyznanie na temat swojej rodziny

  Eamonn jest najbardziej znany z tego, że regularnie występuje w duecie This Morning z żoną Ruth, ale swoją karierę rozpoczął w rodzinnej Irlandii. Eamonn rozpoczął karierę w młodym wieku 21 lat, kiedy dołączył do Ulster Television, która jest częścią franczyzy ITV w Irlandii Północnej w 1979 roku. Eamonn awansował w szeregi i ostatecznie został prezenterem flagowego programu Good Evening Ulster.

  Obserwatorzy i fani szybko skomentowali post Eamonn.

  „Wszystkiego najlepszego w telewizji, ty totalna legenda i cudowny człowieku” – napisała Davina McCall. Podczas gdy towarzyszka gwiazdy This Morning, Rochelle Holmes, napisała: „Jesteś legendą. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, panie H. ‘

  Inni szybko skomentowali młodzieńczy wygląd Eamonn, a jeden z nich dodał: „Chryste, nie wyglądasz na dzień powyżej 20 lat, eamonn. Mimo to wyglądam świeżo 🔥 ‘

  Gratulacje, Eamonn!