Recenzja stylowego puchu Amazon Orolay – najlepszy płaszcz Orolay na Amazon

Bądźmy szczerzy, mróz w celu serwowania modowego wyglądu rzadko był tego wart przed tym rokiem, ale rok 2020 to absolutnie nie czas na zakładanie płaszczy w jodełkę i pluszowych szerpów, gdy temperatura spadnie poniżej zera. Ale niestety łatwiej powiedzieć, niż zrobić, znaleźć ładną ocieplaną kurtkę zimową. Niedawno spędziłem kilka tygodni na szukaniu tego właściwego, więc wiem z pierwszej ręki, jak naprawdę przytłaczające mogą być poszukiwania.

Stylowa damska kurtka puchowa

Orolay
amazon.com

119,99 $

Pomimo wszystko dostępne opcje, o wiele za dużo damskich zimowych płaszczy wydaje się scenariuszem „wybierasz dwa” (w najlepszym przypadku), jeśli chodzi o ciepło, urok, przydatne kieszenie i cenę, która nie miażdży twojej duszy. I tu tylko narzekam, ale co się dzieje z tymi wszystkimi zapięciami? Kto ma czas na te bzdury, kiedy na dworze jest za zimno, żeby choćby poczuć kciuki?

Wejdź do Orolay, który przeciwstawił się tym problemom dzięki funkcjonalnym płaszczom, które spełniły wszystkie moje wyżej wymienione kryteria. (Szanghajska marka odzieży wierzchniej jest najbardziej znana z wirusowego Amazon Coat należącego do legionów fajnych mam z Brooklynu, milenialsów w ruchu i twojej ciotki, która czasami publikuje filmy ASMR rozmawiające z jej kotem.) puchowe płaszcze w Prime Day, kiedy mój wzrok przykuł mniej znany styl.

Trafnie nazwany, Stylowa damska kurtka puchowa Orolay na początku wydawało się mirażem ze względu na cenę 120 USD i elegancki wygląd. Odkąd nacisnąłem przycisk kasy i wreszcie sam przetestowałem jazdę, ten płaszcz przekroczył wszystkie moje oczekiwania, a nawet niektóre. (To ma trzy kieszenie, a jedna z nich zapinana na zamek!)

Czytelniku, nie mogę wystarczająco podkreślić, jak szalenie wygodny jest ten płaszcz. Jak na puchową kurtkę z imponującą izolacją, zaskakująco wcale nie jest nieporęczna. A jeśli chodzi o ciepło, nosiłem to na długich spacerach po Londynie (gdzie obecnie pracuję zdalnie) w temperaturach tak niskich jak 38 stopni z samą tylko koszulką pod spodem i czułem się tylko przypieczony i zawinięty.

Ta treść jest importowana z Instagrama.

Fason płaszcza jest dłuższy z tyłu, co nadaje mu pudełkowaty, ale modny krój, przewyższający wszystkie inne puszyste płaszcze, jakie kiedykolwiek posiadałem, pod względem zdolności do naprawdę pochlebnego wyglądu. Inną godną uwagi cechą, z której początkowo nie zdawałem sobie sprawy, jest to, że ma wewnętrzny sznurek, który można dopasować do nieco bardziej dopasowany wygląd.

Stylowa kurtka puchowa Orolay jest również dostępna w kolorze granatowym, czarnym i szarym. A ponieważ ten styl jakimś cudem udało się pozostać niezauważonym, prawie każdy rozmiar jest nadal dostępny w każdym kolorze. Dzielenie się tym, jak dobry jest ten płaszcz ze światem, to jak zdradzanie sekretu, ale jeśli może to przynieść nawet jednej innej osobie tak bardzo potrzebną radość w tej chwili, jestem z tym całkowicie fajny.