Przyjaciele Chrisa Evansa upiekli go na planie „Kapitan Ameryka”

Jeśli chcesz wyjaśnić, dlaczego Chris Evans jest najlepszym Chrisem w Hollywood, nie proś jego kolegów z liceum o pomoc. W środę, 3 marca, Evans udostępnił film zza kulis z planu pierwszego Kapitan Ameryka Film, aw nim jego wieloletni przyjaciele Zach i Jon upiekli go jak niczyja sprawa.

„Kiedy kręciłem pierwszego Kapitana Amerykę w 2010 roku, dwóch moich kumpli ze szkoły średniej, Zach i Jon, byli moimi ‘asystentami’” – napisał Evans obok 45-sekundowego klipu. „Zach dostał dużo świetnego materiału filmowego. Jon nie był pod wrażeniem”. „Wspaniałe nagranie”, o którym mówił Evans, zawierało niektóre z najtrudniejszych akrobacji aktorskich aktora. Ale podczas gdy jego fani prawdopodobnie musieliby podnieść szczęki z podłogi po zobaczeniu aktora zawieszonego w powietrzu, jego przyjaciele pozostali niewzruszeni.

W szczególności Jon skinął głową z dezaprobatą na wszystko, co robił Evans, w tym podnoszenie ciężarów i nurkowanie głową w ciemną kałużę. Wkrótce kiwanie głową zamieniło się w żarty na temat ślubów i wszystkich innych rzeczy, które mogą pójść nie tak. – Upadnie. Mam nadzieję, że upadnie – powiedział jeden z jego przyjaciół. – Możesz mu powiedzieć, że to powiedziałem. A kiedy przyjacielowi przypomniano, że Evans był zabezpieczony drutami, dodał: „Stary, nigdy wcześniej nie słyszałeś o wypadku?”

Patrząc w przyszłość, dni pieczenia Evansa na planie Kapitan Ameryka skończyły się; aktor po raz ostatni zawiesił tarczę w 2019 roku Avengers: End Game. Jednak nie skończył z uniwersum Disneya. W grudniu ogłoszono, że wystąpi Evans Rok świetlny, animowany film o „oryginalnym” Buzzie Astralu, który zainspirował zabawkę w Toy Story.

„Nie mam nawet słów” Evans napisał na Twitterze, kiedy Pixar po raz pierwszy ogłosił wiadomości. „Żeby było jasne, to nie Buzz Lightyear jest zabawką. To jest historia powstania ludzkiego Buzza Astrala, na którym opiera się zabawka.” W tej chwili nie jest jasne, jak Zach i Jon myślą o nowej roli Evansa, zwłaszcza że aktor nie będzie wykonywał żadnych sztuczek kaskaderskich. Jednak coś nam mówi, że już pracują nad żartami na kolejną pieczeń.

Rok świetlny trafi do kin 17 czerwca 2022 roku.