Porada Reese Witherspoon dotycząca „idealnego, letniego ciała” jest bezbłędna

Na cześć sezonu kąpielowego, Reese Witherspoon ma prostą radę dla każdego, kto ma nadzieję, że uda się na basen lub plażę z pewnością siebie na poziomie celebrytów. W serii trzech tweetów z piątku 11 czerwca zdobywca Oscara napisał: „Oto moje wskazówki, jak mieć idealne ciało na lato: 1. Miej ciało. Otóż ​​to. To jest wskazówka.

Pozytywne dla ciała przesłanie Witherspoona z pewnością nie pozostało niezauważone. Na Instagramie, gdzie aktorka udostępniła również zrzuty ekranu swojego mini wątku na Twitterze, gwiazda country Kelsea Ballerini skomentowała, że ​​„wrabia to”, podczas gdy Leslie Jordan dodał, że również dodał „miłego lata”. Wśród ponad 366 000 użytkowników, którzy polubili post na Instagramie, znaleźli się inne gwiazdy, takie jak Zooey Deschanel, Lindsay Lohan, Shailene Woodley i Courteney Cox.

Małe pożary wszędzie aktor wydaje się już cieszyć sezonem letnim. W ostatnich dniach opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z wakacji nad oceanem, ostatnio ujawniając swoją najnowszą plażę, czytaną jako powieść Laury Dave Ostatnia rzecz, którą mi powiedział. „Cieszę się, że w końcu cieszę się rodzinną zabawą!” Witherspoon napisała post z 8 czerwca, zauważając, że jest „#zaszczepiona i gotowa na lato”. Tuż przed przejściem w „tryb wakacji” podzieliła się nawet swoim ulubionym przepisem na margaritę z arbuzem z ponad 25,6 milionami obserwujących na Instagramie.

Rozpowszechnianie pozytywnego nastawienia ciała nie jest niczym nowym dla Witherspoon, która w 2016 roku założyła swoją firmę medialną Hello Sunshine z misją „zmiany narracji dla kobiet”. W 2019 roku zachęcała swoich zwolenników do słuchania Ważę wywiad, na który „natknęła się” między Jameelą Jamil i Lizzo. „Ta rozmowa była świetna i inspirująca na temat pozytywnego nastawienia ciała” – powiedziała w poście na Instagramie, że Jamil Ważę konto później udostępnione. „Za każdym razem, gdy Jameela Jamil mówi o pozytywnej postawie ciała, po prostu stwierdzam, że mówię: „Tak. Tak. Zgadza się.'”

Marka Draper James firmy Witherspoon wypuściła również kolekcję plus size z Eloquii w 2018 roku, zawierającą 30 sztuk w rozmiarach od 12 do 28. „Nikt nie myśli o emocjonalnym procesie, przez który przechodzą kobiety, gdy przymierzają ubrania” – powiedziała Przepych wtedy. „Nie musimy się ukrywać i umniejszać. Teraz na świecie jest tyle wiadomości, które mówią coś przeciwnego: bądź dumny z tego, kim jesteś. Wypisz się z przekonania, że ​​nie jesteś wystarczająco dobry”.

W tym samym wywiadzie zajęła się także rozmiarami w Hollywood. „To znaczy, to niedorzeczne, że w naszej branży nie uwzględnia się różnych typów ciała. Nie odzwierciedla świata, w którym żyjemy” – dodał Witherspoon. „Sześć lat temu założyłem firmę produkcyjną, aby więcej kobiet było autorkami swoich historii. Oznacza to uwzględnienie każdego kształtu ciała i wszystkiego, czego doświadczamy z tymi ciałami. Moje ciało urodziło troje dzieci. Miałam wszystkie te doświadczenia, będąc niepewną nastolatką i dorastając do tego, kim jestem jako kobieta. Chcę opowiedzieć te historie w całej ich prawdzie. Jest pełen wyraz kobiecego doświadczenia, którego jeszcze nie widzieliśmy na filmie”.