Odpowiedź Khloe Kardashian na wirusowe, nieedytowane zdjęcie ciała prosi o agencję i empatię

Khloé Kardashian przez lata bardzo szczerze mówiła o problemach z wizerunkiem swojego ciała. Teraz, gdy robi się gorąco za próbę usunięcia nieedytowanego zdjęcia z Internetu, jej misją jest odzyskanie kontroli nad swoim ciałem. W środę, 7 kwietnia, Kardashian odniosła się do nieautoryzowanego i nienaruszonego zdjęcia kostiumu kąpielowego, które stało się wirusowe, wyjaśniając, dlaczego czuła potrzebę usunięcia go z mediów społecznościowych.

Po wejściu na Instagram Live, aby pochwalić się swoim „nieretuszowanym i niefiltrowanym” ciałem Z kamerą u Kardashianów gwiazda opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie i Twitterze, w którym przyznała, że ​​wirusowe zdjęcie było „piękną”, ale wymagającą agencją dotyczącą tego, co jest publikowane w Internecie. „Jako osoba, która przez całe życie zmagała się z obrazem ciała, kiedy ktoś robi Ci zdjęcie, które nie pochlebia Ci w złym oświetleniu lub nie uchwyciło Twojego ciała tak, jak jest po ciężkiej pracy, aby osiągnąć ten punkt – – a następnie udostępnić to światu – powinieneś mieć pełne prawo prosić, aby się nim nie udostępniać – bez względu na to, kim jesteś ”- napisała.

Jak powiedział przedstawiciel KKW Brands Strona szósta, „Kolorowe zdjęcie zostało zrobione Khloé podczas prywatnego spotkania rodzinnego i opublikowane w mediach społecznościowych bez pozwolenia przez pomyłkę asystenta”. Podczas gdy wielu chwaliło jej naturalny wygląd, Kardashian powiedziała, że ​​została zraniona przez lata wstydu ciała, co prowadzi do strachu przed zdjęciem. „To prawie nie do zniesienia, próbując sprostać niemożliwym standardom, które wyznaczyła mi opinia publiczna” – napisała. „Od ponad dekady na zdjęciach każda wada i niedoskonałość jest poddawana mikroanalizie i wyśmiewana w najdrobniejszych szczegółach, a świat przypomina mi o nich każdego dnia”.

Reakcje na oświadczenie Kardashiana były mieszane. Gwiazdy takie jak Ariana Grande i oczywiście słynna rodzina Kardashiana, okazały swoje wsparcie w komentarzach na Instagramie, pisząc Grande: „love u & your heart”. Jednak wielu użytkowników Twittera krytykuje Kardashian, argumentując to zamiłowanie jej rodziny do aerografu i edycji zdjęć dodany do ciśnienia. Inni również szukają Twittera za podjęcie szybkich działań w celu usunięcia zdjęcia Kardashian, ale nie adresowanie postów z rasizmem i mową nienawiści.

Dobre miejsce gwiazda Jameela Jamil, która skrytykowała Kardashian za sprzedaż produktów dietetycznych na Instagramie, również odpowiedziała na kontrowersje na Instagramie, wyrażając zarówno złość, jak i empatię dla gwiazdy. „Mimo, że jestem wściekły na to, jak bardzo ta rodzina utrwala fobię tłuszczu i niemożliwe standardy piękna… CAŁKOWICIE rozumiem, dlaczego mają taką obsesję na punkcie przedstawiania najnowszego ideału ideału„ doskonałości ”w społeczeństwie” – napisała. „Ponieważ byli nękani, zastraszani i analizowani tak, aby ich życie było o centymetr”.

Najwyraźniej Kardashian nie martwi się krytykami, kończąc swoje oświadczenie, obiecując użycie filtrów fotograficznych i edycji „bez przeprosin”, tak jak ludzie przechodzą procedury kosmetyczne w prawdziwym życiu, aby zaprezentować się tak, jak chcą. „Moje ciało, mój wizerunek i sposób, w jaki wybieram wygląd oraz to, czym chcę się podzielić, to mój wybór” – napisała. „Nikt już nie może decydować ani oceniać, co jest dopuszczalne”.