Nowojorska obsada jest teraz

Kiedy MTV Realny świat zadebiutował w maju 1992 roku, reality TV było wciąż dość nowatorskim pomysłem. „Na antenie nie było zbyt wielu innych reality show” – powiedział producent Jonathan Murray Entertainment Tonight w 2014 roku. „To, co robiliśmy w tamtym czasie – umieszczając siedem osób w domu z różnych środowisk – było zupełnie inne. Nasza historia wzięła się z ich braku doświadczenia w życiu z ludźmi innymi niż oni sami, co spowodowało konflikt, a ten konflikt zaowocował wzrostem i to była nasza historia ”.

W ciągu 13 odcinków obsada starła się o seksizm, seksualność i rasę, a gorące spory nie zawsze były starannie rozwiązane. Teraz nowy program Paramount +, The Real World Homecoming: New York da oryginał Real World: New York rzucić szansę, by znowu zamieszkać razem na tym samym strychu – i być może dojść do nowego zrozumienia starych konfliktów.

„Mamy nadzieję, że osiągnęliśmy ten poziom, na którym procy, strzały i gorączka mogą przekształcić się w racjonalną rozmowę i prawdziwy dyskurs” – powiedziała Rebecca Blasband, członkini obsady. The New York Times.

Poniżej zobacz, gdzie oryginalna obsada jest 30 lat później.

Rebecca „Becky” Blasband

Rebecca miała 24 lata, kiedy grała Real World: New York. Według ET początkowo została przedstawiona jako „nastrojowa artystka” i piosenkarka folkowa z Pensylwanii. Jedna z jej najbardziej dramatycznych historii dotyczyła randkowania z jedną z nich Realny świat dyrektorzy.

Dziś Blasband nadal jest piosenkarzem i podpisał kontrakt nagraniowy z Warner / Chappell Music. Jej pierwszy album został nazwany Rebecca Blasband, i wydała kolejny album, Tutaj, w 2017 roku.

Andre Comeau

Andrew był 23-letnim indie rockowym piosenkarzem zespołu. Przeprowadził się z Michigan do Nowego Jorku w nadziei na oderwanie się od swojego zespołu rockowego Reigndance.

Dziś Comeau występuje jako artysta solowy w Los Angeles. Powiedział Artysta rozrywkowy! Magazyn w 2020 roku, chociaż jest „niezwykle dumny” ze wszystkiego, co osiągnął Reigndance, rozpadli się w 1997 roku. W 2000 roku Comeau przeniósł się do Los Angeles i grał muzykę folkową z River Rouge, aż do ich rozwiązania w 2016 roku. Znowu zaczął pisać własne piosenki rockowe. w 2015 roku i wydał swoją pierwszą solową EP-kę hardrockową, Źle wewnątrz, w marcu 2020 r.

Heather B. Gardner

Heather miała 20 lat w 1992 roku i była „zdeterminowaną i otwartą raperką z New Jersey”. W tym czasie nagrywała swój pierwszy solowy album, który poruszał kwestie gwałtu na randce i mizoginii.

Dziś Gardner jest prezenterką radiową Sirius XM i mieszka z mężem w New Jersey. Wyprodukowała dwa albumy i podpisała kontrakt z MCA Records w 1997. Powiedziała The New York Times że zgodziła się zrobić Real World: New York ponieważ uważała, że ​​ważne jest, aby przedstawiać Murzynów i piosenkarzy hip-hopowych jako coś innego niż „prymitywna i z natury brutalna”.

„Moja wytwórnia tego nie rozumiała” – powiedziała. „A świat hip-hopu początkowo tego nie zaakceptował. Zapracowanie na ich znaczek wymagało dużo pracy, gdy mówiłem: „Hej, to był tylko dokument – nie cytowałem – nie cytat się wyprzedał”.

Julie Oliver Gentry

Julie była najmłodszą współlokatorką w wieku 19 lat. Pochodziła z Alabamy i opowiedziała o tym POSIADAĆ w 2014 roku, że zgodziła się być w programie, żeby mogła „opłacić czynsz, kiedy uczyłem się tańca, a to byłaby moja trampolina”.

Za Ludzie magazynu, Gentry uczy teraz tańca i jest wiceprezesem College Choice Foundation, która pomaga studentom o niskich dochodach uczęszczać na studia. Po nakręceniu serialu wróciła do Birmingham i w 1998 roku wyszła za mąż za restauratora Joshuę Gentry’ego. Razem mają dwoje dzieci.

Norman Korpi

Norman miał 25 lat i pracował jako fotograf i projektant mody w 1992 roku. Był pierwszym jawnie gejowskim członkiem obsady serialu, a wiele domowych rozmów dotyczyło jego seksualności i związków. „Kiedy program był emitowany, byłem postrzegany przez niektórych aktorów i publiczność jako biseksualny, co było bolesne i dużo do zniesienia” – powiedział The New York Times.

Dziś Korpi pomaga swojej rodzinnej piekarni w Michigan, ale powiedział Ludzie że na co dzień mieszka w Rancho Mirage w Kalifornii ze swoim partnerem Billem. Opatentował również kilka kreacji, w tym adaptacyjną podstawkę pod komputer.

Eric Nies

Eric był 20-letnim modelem z New Jersey i był znany jako najbardziej ekscentryczny i charyzmatyczny w obsadzie. Kiedy pojawił się w serialu, był modelką dla Armaniego i Realny świat zawsze drażnił romans między nim a Julie.

Dziś Eric jest facylitatorem zdrowia i dobrego samopoczucia Ludzie. Co dziwne, Nies nigdy nie był w stanie postawić stopy na strychu podczas pokazu zjazdu, niejasno mówiąc The New York Times że komunikował się ze współlokatorami tylko przez monitor wideo, a separacja była „zdecydowanie nie z mojego wyboru”.

Kevin Powell

W wieku 26 lat Kevin był najstarszym współlokatorem w domu. Był pisarzem dla Rolling Stonei niestety często na niego spadało wyjaśnienie rasizmu i uprzedzeń pozostałym członkom obsady. „Zostałem napiętnowany jako politycznie zły Czarny człowiek i to utknęło we mnie na długi czas”, powiedział The New York Times. „To było bardzo bolesne, gdy musiałem sobie z tym poradzić”.

Dziś Powell przygotowuje się do wydania swojej 15. książki, biografii Tupaca Shakura. Nadal jest dziennikarzem, poetą i aktywistą, a także dwukrotnie startował w Kongresie w Nowym Jorku. „Moje życie jest zdecydowanie służbą publiczną” – powiedział Ludzie. „Jestem tak wściekły, jak w latach 90-tych, ale zdałem sobie sprawę, że moją rolą jako pisarza, lidera, aktywisty jest budowanie mostów”.