Najlepsze memy i tweety o programie Netflix Hype House Reality Show

Wkrótce nie będziesz mógł tylko oglądać TikTokers na swoim telefonie. Netflix ogłosił 22 kwietnia, że ​​reality show Hype House jest w produkcji, a serial bez scenariusza skupi się na najpopularniejszych osobowościach TikTok i mediów społecznościowych, które tworzą popularny kolektyw Hype House. Ale nie wszyscy z niecierpliwością czekają na to. Memy i tweety na temat programu Netflix Hype House dowodzą, że wielu widzów będzie oglądać serial z nienawiścią – jeśli w ogóle go dostroi.

Nadal bez tytułu serial będzie podążał za założycielem Hype House Chase’em Hudsonem, znanym jako Lil Huddy dla fanów i członków Kouvr Annon, Sienna Mae Gomez, Larri Merritt, Thomas Petrou, Alex Warren i Jack Wright, a także piękna YouTuber Nikita Dragun, który jest bliskim przyjacielem, ale nieoficjalnym członkiem grupy. Łącznie mają ponad 124 miliony obserwujących TikTok i wszyscy obiecują „pokazać siebie z tej strony”, jakiej nigdy wcześniej nie widziano. „Są to historie najpopularniejszych osobowości w mediach społecznościowych, gdy dochodzą do siebie, zakochują się i przechodzą przez kolejny etap swojego życia” – powiedział Netflix w komunikacie prasowym dla Bustle.

Podczas gdy fani TikTok z pewnością się dostroją, inni zabrali się do Twittera, aby wyrazić swoje opinie (i oczywiście dostarczyć memy), dając jasno do zrozumienia, że ​​będą oglądać program z nienawiścią. Biorąc pod uwagę, jak niektóre serie Netflix, lubią Emily w Paryżu i Nienasycony, został odnowiony na drugie sezony z powodu oglądania nienawiści przez widzów po tym, jak programy spotkały się z intensywną krytyką, Netflix prawdopodobnie i tak nie miałby nic przeciwko natychmiastowej reakcji. Widzowie to widzowie.

Wielu użytkowników Twittera odwołuje się do serialu, ponieważ większość obsady jest biała, podczas gdy spora część twórców, którzy tworzą najsłynniejszą choreografię TikTok, to ludzie kolorowi. Jest to podobne do kontrowersji Addison Rae, kiedy zademonstrowała ruchy TikTok The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona, bez przypisywania serialu ich twórcom Black.

Jednak inni użytkownicy są po prostu wściekli, że Netflix tworzy reality show Hype House, jednocześnie anulując ulubione seriale fanów, takie jak Społeczność i usuwanie programów takich jak Biuro.