Na terenie Pałacu Kensington znaleziono ciało

  • Ciało kobiety znaleziono w stawie przed domem Kensington Palace księcia Williama i Kate Middleton.
  • Ciało zostało początkowo błędnie zidentyfikowane przez policję.

    Podobno w stawie przed domem Kensington Palace księcia Williama i Kate Middleton znaleziono ciało kobiety. Według Niezależny, ciało zostało wyciągnięte z Round Pond w Kensington Gardens w sobotę 29 sierpnia i początkowo zostało błędnie zidentyfikowane przez Metropolitan Police jako zaginiony wówczas artysta Endellion Lycett Green.

    Lycett Green pojawiła się żywa pod koniec tygodnia, a jej brat podobno powiedział w wiadomości: „Moja siostra Endellion żyje, jest bezpieczna i ma się dobrze. Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłość, jaką okazaliście Delli i jej rodzinie. Przykro nam wszystkim, że tak jak my opłakujemy cud, jakim jest Delli. Powiedziano nam, że znaleziono ciało i to ona. Nie było, a Delli została znaleziona zeszłej nocy. RIP duszę znalezioną w Kensington Round Pond w sobotę rano ”.

    Ciała znalezione przed Pałacem Kensington nie zostały jeszcze zidentyfikowane, a rzecznik Metropolitan Police powiedział, że „śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona, ale nie jest podejrzana. Dochodzenia są w toku”.

    Tak jak Marie Claire zauważa, że ​​Kate Middleton i Prince William nie byli w pałacu, kiedy znaleziono ciało kobiety, ponieważ spędzali wakacje z rodziną w Szkocji. Nie jest jasne, czy byli obecni inni członkowie rodziny mieszkający w Pałacu Kensington.