Miranda Kerr mówi, że uwielbia Katy Perry w nowym wywiadzie o Orlando Bloomie

 • Miranda Kerr mówi, że „uwielbia” Katy Perry i jest bardzo szczęśliwa, że ​​Orlando Bloom znalazł „kogoś, kto tak uszczęśliwia jego serce”.
 • Miranda i Orlando pobrali się w 2010 roku i mają razem syna.

  Dziś w zdrowej zawartości Miranda Kerr spędziła trochę czasu podczas wywiadu, mówiąc o tym, jak bardzo uwielbia Katy Perry i jak bardzo jest podekscytowana, że ​​jej były Orlando Bloom znów znalazł miłość.

  W rozmowie z Drew Barrymore, Miranda powiedziała: „Uwielbiam Katy i po prostu czuję się tak szczęśliwa, że ​​Orlando znalazł kogoś, kto tak uszczęśliwia jego serce, ponieważ pod koniec dnia Flynn ma szczęśliwego ojca i szczęśliwą matkę tylko najważniejsza rzecz ”. Dodała: „Jestem po prostu bardzo wdzięczna, że ​​Orlando i Katy znaleźli się nawzajem, i jestem wdzięczna, że ​​znalazłam swojego niesamowitego męża i po prostu wszyscy naprawdę się szanujemy”.

  Ta treść jest importowana z YouTube.

  Miranda wyjaśniła również, że pary starają się spędzać razem czas, mówiąc: „Jeśli chodzi o specjalne okazje, kiedy musimy być razem, pracujemy nad tym, abyśmy mieli kompromisy [about] co jest najlepsze dla całej naszej rodziny. Naprawdę zawsze myślimy o tym, co jest najlepsze dla Flynna i po prostu uważam, że to jest najważniejsze ”.

  FYI, Miranda i Orlando pobrali się w 2010 roku i rozstali się trzy lata później. Jest teraz żoną Evana Spiegela, a Orlando i Katy są obecnie zaręczeni i niedawno powitali ich córkę, Daisy!