Lady Gaga i Michael Polansky’s Dating, Relationship Timeline

Jeśli jesteś Małym Potworem, prawdopodobnie wiesz, że Lady Gaga miała uczciwy udział w związkach. Wielkimi słowami naszej ulubionej bogini popu: „All ja Ona kiedykolwiek chciałeś to miłość ”. (Rozumiesz?) Podczas gdy poszukiwanie prawdziwej miłości przez Gagę doprowadziło do kilku ślepych zaułków – patrz: Dan Horton, Christian Carino i Taylor Kinney – nigdy nie pozwoliło jej to powstrzymać jej przed znalezieniem romansu, o który warto walczyć.

Teraz serce Gagi doprowadziło ją do uroczego nowego konkurenta imieniem Michael Polansky, bogatego i przystojnego dyrektora generalnego, który zadebiutował w naszej zbiorowej świadomości w sylwestra. Zanim się zorientowaliśmy, Michael i Gaga stali się jedną z najnowszych par Hollywood. Uwielbiamy to widzieć!

Bez zbędnych ceregieli, oto wszystko, co musisz wiedzieć o super słodkim związku Gagi z Michaelem, od momentu ich poznania do ich niesamowitych selfie na Instagramie (które mogą sprawić, że będziesz płakać łzami dla jednej osoby).

31 grudnia 2019 r

Gaga i Michael wychodzą razem w sylwestra i oczywiście fani czekają na nagranie Gagi w momencie, gdy wsiadają do samochodu. Nie widzimy zbyt wiele twarzy Michaela, więc w tym momencie jego tożsamość pozostaje trochę tajemnicą.

Ta treść jest importowana z Twittera.

1 lutego 2020 r

Zaledwie miesiąc po sylwestrowej wycieczce Gaga zostaje zauważona całująca Michaela na balkonie hotelu. I tak po prostu, tajna tożsamość Michaela została ustalona! My Weekly ID’s Michael jako fantazyjny absolwent Uniwersytetu Harvarda i dyrektor generalny Parker Group, co oznacza, że ​​z pewnością wkręca się w jakąś poważną ~ moolah ~. (Ale oczywiście Gaga też.)

Źródło mówi E! że związek Gagi i Michaela trwa jeden miesiąc. „Spotykają się jeszcze przed świętami, a ona za nim szaleje” – mówi osoba wtajemniczona. „Widywali się już od tygodni”.

2 lutego 2020 r

Gaga i Michael grali razem na Super Bowl w Miami … problem, ponieważ Gaga był gwiazdą koncertu AT&T Super Saturday Night poprzedniego wieczoru. Chociaż Gaga i Michael uważają, że są prywatni, niektórzy fani dosłownie nagrywają Gagę tańczącą tuż obok Michaela, gdzie widziała, jak bawi się pokazem J.Lo i Shakiry w przerwie.

Ta treść jest importowana z Twittera.

3 lutego 2020 r

Po tym, jak zostali razem złapani na Super Bowl, Gaga i Michael decydują się oficjalnie wejść na Instagram! Gaga publikuje super urocze zdjęcie, na którym się relaksują i pisze: „Świetnie się bawiliśmy w Miami. Kocham wszystkie moje małe potwory i fanów, jesteś najlepszy! ”

Spójrz na ich wszystkich wygwizdanych:

Ta treść jest importowana z Instagrama.

6 lutego 2020 r

Gaga i Michael wydają się przywiązani do biodra, ale źródło mówi, że istnieje duża szansa, że ​​ich związek nie będzie trwały. „Oni nie są poważni”, mówi źródło My Weekly. „Dobrze się bawi i lubi zwracać na siebie uwagę, ale nie jest jedynym facetem, który ją interesuje. Pomimo udostępnienia ich wspólnego zdjęcia na Instagramie, nie robiła nic wielkiego o Michaelu swoim znajomym”. Uch … yikes.

15 lutego 2020 r

Według tego źródła związek Gagi i Michaela nie jest poważny, ale wydaje się, że jest na tyle poważny, że mogą spędzić ze sobą Walentynki. Stany robią kolejne selfie z okazji obchodów zakochanych i do cholery, tak wyglądają. Cholera. Uroczy.

Ta treść jest importowana z Instagrama.

18 lutego 2020 r

Aaaaaaand cue więcej zdjęć:

Ta treść jest importowana z Instagrama.

18 marca 2020 r

Zajęło to około trzech miesięcy, ale Gaga najwyraźniej zaczyna zakochiwać się w Michaelu – awww! Mówi źródło Entertainment Tonight że zamiary Gagi nie polegały na tym, by tak szybko dać się złapać, ale jej serce miało inne plany. ¯ _ (ツ) _ / ¯

„Nie spodziewała się, że po ostatnim związku tak szybko się zaangażuje, ale zaczęła mówić swoim przyjaciołom, że jest w nim całkowicie zakochana” – mówi źródło. „Każdy, kto spędził z nimi trochę czasu, może zobaczyć połączenie. Są całkowicie zauroczeni. Jej przyjaciele od lat nie widzieli jej tak szczęśliwej. Jej przyjaciele również go uwielbiali.

Aha, a do tego Gaga i Michael najwyraźniej mają ze sobą szalony związek. Sytuacja „robi się naprawdę poważna”, a „chemia jest niezaprzeczalna” – kontynuuje źródło. „Na początku Gaga chciała zachować spokój i ciszę, ponieważ właśnie wyszła ze związku i myślała, że ​​powolne posługiwanie się nim byłoby dobre, ale mieli natychmiastowe połączenie, więc trudno było utrzymać go w tajemnicy. Spędzali razem tyle czasu, że w końcu zdecydowała się opublikować post na Instagramie, aby uczynić to oficjalnym.

A gdybyś się zastanawiał, tak – Gaga i Michael rzeczywiście razem izolują się. Oto wszystkie potrzebne dowody:

Ta treść jest importowana z Instagrama.

„Oboje uważali, że dystans społeczny i kwarantanna były słuszne i dało im czas na wspólne spędzanie czasu i skupienie się na sobie bez pracy i innych rozpraszaczy” – dodaje źródło. Oznacza to, że związek Gagi i Michaela może się tylko rozwinąć i wzmocnić, prawda?

18 kwietnia 2020

Aww, Gaga nazywa Michaela miłością swojego życia! Podczas wywiadu na Dzień dobry Joe aby promować swój nadchodzący koncert One World: Together at Home, Gaga porzuciła te potężne słowa, aby świat mógł je usłyszeć. Powiedziała: „Z Fundacją Born This Way, moją matką, Cynthią Germanotta i naszą współzałożycielką Mayą, którą tak bardzo kocham – pracują z moją, miłością mojego życia, nad czymś dla zdrowia psychicznego”. : ‘)

23 czerwca 2020 r

Gaga i Michael idą na szybką kawę, podczas której widać Gagę bez spodni. Uwielbia ten wygląd tak bardzo, że powtarza go ponownie, gdy razem z Michaelem łapią na wynos ok. Tydzień później.

I to wszystko, co na razie mamy! Przez następne kilka miesięcy Gaga i Michael mogą się trochę podniecać, ponieważ kwarantanna jest nadal bardzo ważna, ale spodziewaj się, że zaktualizujemy to o wszelkie słodkie selfie, posty Gagi z nią i Michaelem na gram.