Kurtka „Love” Jill Biden może być kopa w Melanii Trump

W czwartek, przed szczytem G7, Jill Biden towarzyszyła prezydentowi Joe Bidenowi na spotkaniu z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem i jego żoną Carrie Johnson. Na tę okazję wybrała marynarkę z napisem „Love” na plecach, zaprojektowanym przez francuską markę Zadig & Voltaire.

Biden zwieńczył sukienkę w kropki od Brandona Maxwella z dopasowaną odzieżą wierzchnią. Marynarka na sukience to taka, którą Pierwsza Dama nosi dość często i doskonale łączy się między konserwatyzmem a stylem.

Marynarka „Love” jest w rzeczywistości tą, którą nosiła wcześniej Pierwsza Dama, stylizując ją, gdy prezydent Joe Biden oficjalnie rozpoczął swoją kampanię prezydencką w Filadelfii w maju 2019 r., Zwieńczając żółtą ołówkową sukienkę marynarką.

Kiedy na pierwszy rzut oka wielu wierzy, że Biden rzucał cień na Melanię Trump, która nosiła słynną kurtkę wojskową z napisem „Naprawdę mnie to nie obchodzi, czy ty?” w 2018 roku, aby odwiedzić dzieci imigrantów, ogólny nastrój związany z wyglądem był spojrzeniem w przyszłość i tym, o co walczą Bidenowie. Poprzedzając jedność zamierzoną podczas szczytu G7, przesłanie miłości jest po prostu takie.

Następnego dnia (pierwszego ze szczytu G7) Biden spędziła popołudnie z Kate Middleton, która sama trafiła na pierwsze strony gazet, dzięki swojej niedrogiej mikrotorebce od ulubieńca brytyjskiego, LK Bennett, którą stylizowała z różową sukienką od Alexandra McQueena. Middleton był doskonale skoordynowany z Bidenem, który wybrał luźno plisowaną białą sukienkę i różową marynarkę na górze.

Obrazy Getty

Przewiń w dół, aby zobaczyć reakcje na Twitterze dotyczące kurtki „Love” Bidena:

Nowy rodzaj Pierwszej Damy

Klasa przez całą drogę

Lekcja na wieki

Największy odcień wszechczasów?

Taktowny odcień to mój ulubiony rodzaj

Miłość i jedność z Wielką Brytanią

Gdyby jednym słowem można było określić tę prezydencję…

Bajeczność Pierwszej Damy

„Piękne” poczucie humoru

Ludzkość wróciła do domu

Przesłanie jedności!

Beatlesi aprobują

Leci ponad porównaniami

Jill Biden ma miłosną kurtkę, więc teraz potrzebuję miłosnej marynarki

To uczucie, kiedy promieniujesz miłością, bez względu na to, co nosisz