Kto jest najbogatszym Kardashianem? Oto wartość netto każdego członka rodziny

Każda rodzina z wartością netto w dziesiątkach milionów jest uważana za niezwykle bogatą, ale Kardashianie nie są twoją przeciętną bogatą rodziną. oni są wyjątkowo zamożny. Każdy jeden z nich. Osiem najbardziej znanych członków klanu Kardashian-Jenner — rodzice Kris i Caitlyn, a także ich dzieci Kim, Khloé, Kourtney, Kylie, Kendall i Rob — mają indywidualne wartości netto w wysokości co najmniej 10 milionów dolarów, z czego połowa twierdzi ponad 100 milionów dolarów w aktywach.

Razem mają podobno wartość 2,14 miliarda dolarów. Aby spojrzeć na tę liczbę z odpowiedniej perspektywy, ich bogactwo jest większe niż PKB ponad dwóch tuzinów krajów. Więc kto jest najbogatszym członkiem Kardashian? Kto jest najbiedniejszy? A skąd wzięli te wszystkie pieniądze? Z Z kamerą u Kardashianów kończący się po 20 sezonach kultowych momentów 10 czerwca, przyjrzyjmy się.

Jaka jest wartość netto Kim Kardashian?

1 MILIARD USD

Nie powinno dziwić, że najbogatszy Kardashian to najbardziej znany i rozpoznawalny z klanu: Kim Kardashian. W 2021 r. Forbes w końcu ogłosiła Kim miliarderką, a teraz jej wartość netto wynosi dokładnie 1 miliard dolarów. Pieniądze zaczęły napływać z pierwszej serii reality show, ale okazało się, że to dopiero początek.

Teraz Kardashian zarabia więcej na swojej firmie perfumeryjnej i kosmetycznej KKW Beauty, a jej większościowy udział w linii bielizny modelującej Skims jest wart ponad 200 milionów dolarów. Kim zastępuje swoją siostrę Kylie jako jedyny miliarder w rodzinie — przynajmniej na razie.

Jaka jest wartość netto Kylie Jenner?

700 MILIONÓW DOLARÓW

Najmłodsza z grona jest również jedną z najbogatszych i przez chwilę wyróżniała się jako członek, który zgromadził największą wartość netto, chociaż tak już nie jest. Kylie Jenner zarabia dziesiątki milionów na telewizji, ale większość jej ogromnej fortuny pochodzi z jej firmy Kylie Cosmetics, która zrewolucjonizowała sprzedaż makijażu w Internecie masom.

W 2019 roku Jenner trafił na nagłówki gazet i wywołał intensywną rozmowę w mediach społecznościowych, gdy Forbes odważnie stwierdziła, że ​​nie tylko jest warta 1 miliard dolarów, ale że jest „najmłodszym miliarderem, który sam się dorobił”. Wielu sugerowało, że nie była tak naprawdę „samodzielna”, podczas gdy inni twierdzili, że bardzo ciężko pracowała, aby zbudować własne imperium. Rozmowa zmieniła się radykalnie w 2020 roku, kiedy magazyn opublikował kolejny artykuł zatytułowany „Wewnątrz sieci kłamstw Kylie Jenner – i dlaczego nie jest już miliarderem”, w którym twierdził, że potentat był zaangażowany w pewne trudne praktyki finansowe, które zawyżyły jej wartość netto.

Jaka jest wartość netto Krisa Jennera?

190 MILIONÓW USD

Powiedzieć, że Kris Jenner zarobiła dużo pieniędzy na plecach swoich dzieci, jest łagodnym ujęciem. Jasne, „mama” najsłynniejszej rodziny reality TV pracowała niesamowicie ciężko, aby stworzyć markę, którą jest Kardashian i utrzymać ją silną, ale większość pieniędzy, które twierdzi, jako własne, pochodzi z uprzejmości jej potomstwa. Potężna negocjatorka podobno zabiera 10% wszystkiego, co robią wszystkie jej dzieci, i łatwo zrozumieć, jak szybko się to sumuje.

Jaka jest wartość netto Caitlyn Jenner?

100 MILIONÓW DOLARÓW

Sportowiec i osobowość telewizyjna, znana wcześniej jako Bruce Jenner, cieszyła się przez całe życie celebrytą, a wszystkie jej różne aktywności pomogły jej uczynić ją bogatą kobietą. Po pierwsze, Jenner zebrał korzyści płynące z bycia sportowcem olimpijskim i wszystkie umowy poparcia, które zwykle kończą się sukcesem na tej globalnej scenie. Od tego czasu pojawiła się w wielu programach telewizyjnych (takich jak jej własny) Jestem Cait), wprowadziła na rynek szereg produktów i opublikowała bestsellerową pamiętnik. Teraz Caitlyn ma na myśli polityczne aspiracje.

Jaka jest wartość netto Khloé Kardashian?

50 MILIONÓW DOLARÓW

Jedna ze średnich dzieci w rodzinie, Khloé, odniosła pewien sukces w wielu różnych projektach, chociaż żadne z nich nie wystartowało w taki sam sposób, jak niektóre z jej bogatszych sióstr. To z pewnością nie znaczy, że nie radzi sobie zbyt dobrze. Khloé była kiedyś współwłaścicielem i współprowadzącą butikami DASH, które rodzeństwo prowadziło podczas ich występu KUWTK pierwszy zaczął, ale od tego czasu zostały zamknięte. Uruchomiła również pięć programów spin-off, w tym Kourtney i Khloé biorą Miami, Kourtney i Kim biorą Nowy Jork, i Khloé i Lamar, co przyniosło jej niezły grosz.

Jaka jest wartość netto Kourtney Kardashian?

45 MILIONÓW DOLARÓW

Kourtney zarobił teraz pieniądze, występując w niesamowitych dziewięciu różnych programach telewizyjnych typu reality show połączonych z oryginałem i obejmującym go KUWTK, a dziesiąta z pewnością wkrótce nadejdzie, ponieważ kobiety kończą udany bieg na E! i przeprowadzka do Hulu. Matka trójki dzieci również zarobiła sporo pieniędzy na swoich kontach w mediach społecznościowych, ponieważ może poprosić o ponad 100 000 USD za markowy post, ponieważ wyróżnia się jako jedno z najczęściej obserwowanych kont na Instagramie.

Jaka jest wartość netto Kendall Jenner?

45 MILIONÓW DOLARÓW

Wszystkie kobiety Kardashian są znane ze swojej urody, ale Kendall mogła zarobić najwięcej pieniędzy na swoim wyglądzie całej grupy. W 2017 roku Forbes ogłosił Kendall najlepiej opłacaną modelką na świecie, kończąc trwającą ponad dekadę passę Gisele Bundchen, która przez długi czas pozostawała na pierwszym miejscu. W tym samym roku Kendall zgarnęła 22 miliony dolarów, przechadzając się dumnie po wybiegach, występując w czasopismach i pracując z czołowymi markami, a w ostatnich latach była w stanie rozszerzyć się na więcej partnerstw.

Jaka jest wartość netto Roba Kardashiana?

10 MILIONÓW DOLARÓW

Znacznie mniej zamożny niż każdy inny członek rodziny Kardashian, brat Rob wciąż jest multimilionerem, chociaż nie ma takiego samego profilu jak jego siostry (zwłaszcza po tym, jak został zbanowany na Instagramie). Oprócz pojawiania się w różnych programach telewizyjnych potomstwa (ale nie tak naprawdę w nich), Rob założył własną firmę produkującą skarpetki o nazwie Arthur George, ale szybkie spojrzenie na stronę internetową marki sugeruje, że nie stąd pochodzi większość jego milionów. Ostatnio promuje coś, co wydaje się być jego własnym ostrym sosem.