Kto będzie nowym lekarzem?

W ciągu ostatniego roku młyn plotek był na przerwie, próbując dowiedzieć się, czy Jodie Whittaker odejdzie Doktor Kto. W trzeciej serii gra legendarną postać, ale jeśli odejdzie, kto będzie następny Doktor Kto? Plik Broadchurch Gwiazda zostawi po sobie kilka wielkich butów do wypełnienia i wydaje się, że jest jeden aktor, który zajął pierwsze miejsce w sondażach, aby być następnym mieszkańcem Tardis.

Plotki, że Whittaker opuści program, zaczęły się w grudniu 2020 roku. “Show insider” powiedział Lustro, „Wszystko jest bardzo ciche, ale wiadomo na planie, że Jodie wyjeżdża i przygotowują się do regeneracji”. W tamtym czasie BBC stwierdziło, że nie będzie „komentować żadnych spekulacji na temat przyszłości Jodie w serialu” poza następnym sezonem. Jednak to nie powstrzymało fanów od zgadywania. John Hill z serwisu bukmacherskiego Coral powiedział Metro, „Kris Marshall ostatnio świecił Śmierć w raju ale ta seria może być jego ostatnią w Saint Marie, ponieważ jest faworytem, ​​który zastąpi Jodie Whittaker jako następny Doctor Who ”.

Prawdopodobnie rozpoznasz Marshalla z Właściwie to miłość ale był też w takich programach jak Obywatel Khan i Sanditon. I nie jest to całkowicie przypadkowa prognoza dla następnego Doktora. W 2017 roku Plik Słońce poinformował, że spekulowano, że Marshall ma zastąpić Petera Capaldiego, zanim Whittaker przejął tę rolę. Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Komiksowy geniusz Krisa Marshalla i nie mogłem wymyślić nikogo lepiej pasującego do tej roli ”, podczas gdy inni zauważyli, że Marshall od lat przypisuje swoje nazwisko do serialu jako potencjalnego lidera.

Eamonn M. McCormack / Getty Images Entertainment / Getty Images

Marshall nie jest jedynym aktorem, który został zasugerowany jako wcielający się w rolę Doktora. Plik Wyrazić poinformował, że bukmacherzy Ladbrokes umieścili Michaela Coel i Richarda Ayoade obok Marshalla jako potencjalnych przyszłych Władców Czasu.

Rzecznik Ladbrokes powiedział: „Szanse sugerują, że może to być wyścig trzech koni pomiędzy Michaelą Coel, Krisem Marshallem i Richardem Ayoade, aby następnym razem zagrać w Doctora Who. Ale jest kilka zaskakujących nazwisk, które znajdują się w czołówce, która zastępuje Jodie Whittaker. ”

Patrick AVENTURIER / Gamma-Rapho / Getty Images

Plik Opiekun wymienili również Phoebe Waller-Bridge, Paapa Essiedu, Ben Whishaw, Michael Sheen i Camille Cottin jako dobre regeneracje Doktora.

Na początku 2021 roku zaczęły krążyć plotki, że piosenkarz Years & Years Olly Alexander może przyjąć tę rolę po swoim ogromnym sukcesie w dramacie Channel 4. To jest grzech. Alexander odniósł się do plotek podczas występu w Radio 2 8 kwietnia, mówiąc: „To znaczy, to niesamowita rola, ale nie wiem… To znaczy, to naprawdę świetna plotka, ale nie sądzę, będę to robić w tym roku ”.

Carla Speight / Getty Images Entertainment / Getty Images

BBC jeszcze nie skomentowało, kiedy Whittaker opuści program i kto wejdzie w całkiem duże buty Doktora, kiedy to zrobi.