Księżna Meghan i książę Harry postanowili wrócić do Wielkiej Brytanii ze specjalnego powodu

 • Księżna Meghan i książę Harry odwiedzą Wielką Brytanię po zakończeniu pandemii koronawirusa, aby wznowić działalność charytatywną.

  Kiedy księżna Meghan i Harry odwiedzą Wielką Brytanię?

  Omid Scobie, współautor nowej opowieści na temat rodziny królewskiej Sussex Finding Freedom, wyjaśnił, jak para chętnie wraca do pracy charytatywnej.

  Powiedział, że para „z chęcią wyjdzie na zewnątrz i będzie działać w terenie”.

  Obywatelom amerykańskim zakazuje się obecnie podróżowania do Wielkiej Brytanii z powodu trwającej pandemii COVID-19.

  Omid Scobie dodał: „Harry i Meghan dali jasno do zrozumienia, że ​​ich praca w Wielkiej Brytanii, w tym ich królewski patronat, będzie kontynuowana.

  Zobacz ten post na Instagramie

  Tego popołudnia książę i księżna Sussex uczestniczyli w dorocznej służbie Wspólnoty Brytyjskiej w Opactwie Westminsterskim w Dniu Wspólnoty Narodów, wraz z Jej Wysokością Królową i członkami rodziny królewskiej. Wspólnota Narodów to globalna sieć 54 krajów, współpracująca w celu osiągnięcia wspólnych celów gospodarczych, środowiskowych, społecznych i demokratycznych, a dzisiejsza służba ma na celu podkreślenie ogromnej społeczności obejmującej każdy region geograficzny, religię i kulturę, obejmując różnorodność wśród ludności 2,4 miliarda ludzi, z czego 60 procent ma mniej niż 30 lat. Jako prezes i wiceprezydent @Queens_Commonwealth_Trust, książę i księżna Sussex byli zagorzałymi zwolennikami Wspólnoty Narodów, którzy spędzili wiele lat blisko współpracując z następnym pokoleniem przywódców Wspólnoty Narodów. Tematem Wspólnoty Narodów na rok 2020 jest „Zapewnianie wspólnej przyszłości: łączenie, innowacje, transformacja”, kładąc nacisk na młodzież, środowisko, handel, zarządzanie oraz technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) i innowacje. Od działań na rzecz ochrony zasobów naturalnych Ziemi i zachowania planety dla przyszłych pokoleń, po wspieranie sprawiedliwego handlu i wspieranie dzisiejszej młodzieży w przekształcaniu społeczności jutra, Służba świętuje nieustanne zaangażowanie Wspólnoty Narodów w zapewnianie pokojowego, dostatniego i bardziej zrównoważonego przyszłość dla wszystkich. © PA

  Post udostępniony przez księcia i księżną Sussex (@sussexroyal) na

  „Chociaż ich baza będzie znajdować się w USA, myślę, że kiedy ograniczenia w podróżowaniu złagodzą, zobaczymy, jak znów będą się przemieszczać i podejmować wycieczki do Wielkiej Brytanii, zarówno prywatnie, jak i zawodowo”

  Ale podczas gdy Meghan i Harry są chętni do powrotu do Wielkiej Brytanii, Omid nie sądzi, że kiedykolwiek zobaczymy ich jako pracujących arystokratów.

  „Wielka Brytania zawsze będzie dla nich ważna, ale nie sądzę, byśmy kiedykolwiek widzieli, jak to się powtórzy jako pracujący arystokraci” – powiedział.

  Księżna Meghan postanowiła zachować swoje cztery patronaty, w tym dwa przyznane jej przez Królową, po tym, jak opuściła rodzinę królewską w marcu.

  Była księżna nadal współpracuje z Association of Commonwealth Universities, Mayhew, National Theatre w Londynie i Smart Works w Wielkiej Brytanii.

  Harry kontynuował również swoją pracę w Senteable, organizacji charytatywnej, którą pomógł założyć w 2006 roku.