Księżna Kate zmieni przestarzałe zasady królewskie, kiedy zostanie królową

 • Kate Middleton może zmienić niektóre „przestarzałe zasady królewskie”, kiedy zostanie królową małżonką.
 • Mąż Kate, książę William, jest drugim w kolejce do tronu i zostanie królem po swoim ojcu, księciu Karolu.

  Kate Middleton jest obecnie zwykłą księżną, ale pewnego dnia w niedalekiej przyszłości zostanie królową Anglii. Albo na przykład Królowa Małżonka – ale mimo to wszystko jest bardzo wyszukane. I najwyraźniej ma w zanadrzu kilka poważnych zmian, kiedy ona i książę William przejmą władzę.

  Według źródła, z którym rozmawiał My Weekly, „Kate stała się królową, czekając na oczach wszystkich” i „Rodzina królewska nie mogła być bardziej zadowolona”.

  To powiedziawszy: „Kate może zmienić niektóre z przestarzałych królewskich zasad, kiedy zostanie królową [consort], ”I chce spotkać się z większą liczbą publiczności na królewskich zaręczynach. „Jest również bardzo obecna w mediach społecznościowych i czuje się komfortowo, prowadząc wywiady telewizyjne i czaty wirtualne” – mówi źródło. „Chce to kontynuować również w przyszłości”.

  londyn, anglia 23 kwietnia na tym screengrabie, książę william, książę Cambridge, Katarzyna księżna Cambridge, książę george z Cambridge, księżniczka Charlotte z Cambridge i książę Louis z Cambridge klaszczą dla opiekunów NHS jako część dzieci BBC w potrzebie i komicznej ulgi wielka noc w londynie 23 kwietnia 2020 r. w londynie, w anglii Wielka noc przynosi całemu krajowi wieczór niezapomnianej rozrywki w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, zanim zebrał pieniądze i złożył hołd tym, którzy na pierwszej linii walczyli z 19 i wszystkimi innymi nieznani bohaterowie wspierający swoje społeczności zdjęcia wykonane przez komiks reliefbbc dzieci w potrzebiekomiks za pośrednictwem obrazów getty

  Komiks ulgaGetty Images

  Chociaż Kate wyraźnie ma plany związane ze swoją nadchodzącą rolą, martwi się, że w przyszłości nie będzie miała tyle czasu z rodziną, a źródło wcześniej mówiło My Weekly „Rodzina jest dla Kate wszystkim, a jednym z jej największych zmartwień o przyszłość jest brak obecności George’a, Charlotte i Louisa”.