Książę Karol „Chętnie ustąpi, aby William został królem”

 • Królewski autor Robert Lacey mówi, że książę Karol nie “dobrowolnie ustąpi ze swego przeznaczenia”, aby pozwolić księciu Williamowi zostać królem.
 • FYI, Lacey jest historykiem i doradcą Netflix Korona, więc jego myśli są zdecydowanie warte wysłuchania!

  Jak zapewne wiesz, nawet jeśli dopiero zaczynasz interesować się rodziną królewską, książę Karol jest następny w kolejce do króla. Za nim książę William, Prince George, a następnie księżniczka Charlotte itp.

  Oto jednak sprawa: najwyraźniej pojawiły się spekulacje, że Karol (który ma już 71 lat) ustąpi i pozwoli Wilhelmowi zostać monarchą. Ale według królewskiego autora Roberta Laceya, który służył jako historyk Korona, Karol nie „dobrowolnie ustąpi ze swego przeznaczenia” bycia królem – chociaż Wilhelm mógłby lepiej nadawać się do tego, by stanąć na miejscu królowej.

  – Jest taka lojalność i szacunek dla królowej – powiedział Lacey Dzień dobry, Wielkiej Brytanii, przez The Daily Mail. „Kiedy patrzymy w przyszłość i mówimy, kto mógłby to powtórzyć w przyszłości, czy może to być król Karol i królowa Camilla? A może znacznie lepiej byłoby, gdyby William i Kate byli już w centrum uwagi ogromnej popularności i wyraźnie wkraczają w tę rolę przyszłego suwerena. “

  Powiedział również: „Ja sam nie myślę [Charles] chętnie zrezygnowałby z przeznaczenia, na które czekał tak długo. “

  Ta zawartość jest importowana od strony trzeciej.

  Do ustalenia, co się dzieje z kolejnością dziedziczenia, ale od teraz pokazuje Królowa Nie oznaki spowolnienia jej królewskich obowiązków.