Królowa dokonuje poważnych zmian w królewskim harmonogramie wydarzeń

 • Królowa podjęła trudną decyzję o odwołaniu wszystkich ważnych wydarzeń w Pałacu Buckingham i Zamku Windsor na resztę roku z powodu trwającej globalnej pandemii.

  • Królowa ma powrócić do zamku Windsor po letniej przerwie w Balmoral
  • Urzędnicy pałacowi potwierdzili, że wszystkie ważne wydarzenia w Pałacu Buckingham i Zamku Windsor zostały odwołane ze względów ostrożności
  • Wynika z królewskiej wiadomości o królowej opłakującej tę królewską znajomość

  Królowa została zmuszona do odwołania wszystkich ważnych wydarzeń, które miały się odbyć w Pałacu Buckingham na resztę roku, jako środek ostrożności przeciwko COVID-19.

  Kredyt: Getty

  94-letni Monarch spędza letnie wakacje w zamku Balmoral, ale teraz ma wrócić do zamku Windsor, aby wznowić królewskie obowiązki. Ale starcia na dużą skalę wciąż nie są dostępne.

  Wiadomość została potwierdzona na stronie internetowej Pałacu Buckingham oświadczeniem, które brzmiało: „Zgodnie z aktualnymi wytycznymi rządu i jako rozsądny środek ostrożności w obecnych okolicznościach, w Pałacu Buckingham lub Zamku Windsor nie będą odbywały się żadne imprezy na dużą skalę. przez resztę roku.

  Kredyt: Getty

  „Zbadano różne możliwości, aby sprawdzić, czy możliwe jest bezpieczne przeprowadzenie inwestycji zgodnie z wytycznymi”.

  Ponieważ w Pałacu Buckingham zwykle odbywają się większe wydarzenia królowej, urzędnicy potwierdzili, że ciągle zmieniająca się pandemia utrudnia planowanie z wyprzedzeniem.

  „Niestety ze względu na dużą liczbę obecnych gości i odbiorców nie było możliwości znalezienia sposobu na bezpieczne przeprowadzenie tych wydarzeń w obecnych okolicznościach. Odbiorcy skontaktujemy się bezpośrednio ”.

  Ponieważ królowa zalicza się do kategorii „wrażliwych”, jej zdrowie ma ogromne znaczenie.

  Kredyt: Getty

  „Zamiarem królowej pozostaje powrót do zamku Windsor w październiku i wznowienie użytkowania Pałacu Buckingham podczas jesiennego programu widowni i spotkań, zgodnie ze wszystkimi stosownymi wskazówkami i radami”.

  Podczas gdy zamknięcie okazało się dla większości trudnym okresem, mówi się, że królowa „czerpała najwięcej” z tego okresu, ciesząc się rzadkimi przestojami ze swoim mężem, 98-letnim księciem Filipem, i korzystając z codziennych przejażdżek konnych.

  Według Vanity Fair, osoba mająca dostęp do informacji poufnych ujawniła, że ​​Królowa pozostała w dobrym nastroju, pomimo strachu otaczającego śmiertelnego wirusa i „wykorzystywała większość czasu” w zamknięciu, „wyjeżdżając codziennie”.

  To jest duch!