Kim jest Peter na „Milion małych rzeczy”? Sophie może być w czymś zamieszana

Spojlery dla Milion małych rzeczy Sezon 3, odcinek 9. W Milion małych rzeczy ” Odcinek 7 kwietnia, okazuje się, że Sophie zerwała ze swoim chłopakiem Jake’em kilka tygodni temu i teraz spotyka się z kimś nowym. Ukrywała to przed rodziną, wprowadzając numer nowego faceta pod imieniem Jake, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Szybko dowiadujemy się, dlaczego. Kiedy Gary szuka Sophie i zdaje sobie sprawę, że to nie jest numer Jake’a w telefonie Sophie, dzwoni na niego. Prowadzi to do przerażającej świadomości: człowiekiem, który odbiera, jest Peter, nauczyciel muzyki Sophie.

Peter jest nie tylko dorosły, ale także żonaty, o czym świadczy pierścionek na jego dłoni oraz zdjęcie jego i jego żony wystawione w jego domu. To sprawia, że ​​jego związek z Sophie jest bałaganiarski i prawdopodobnie nielegalne. Sophie miała wtedy 16 lat Milion małych rzeczy zaczęła, a minął zaledwie rok lub więcej, więc prawdopodobnie nadal ma 17 lat. Nie wspominając o dynamice siły podczas gry, ponieważ Sophie musiała przesłuchać Petera na początku tego sezonu, aby spróbować dostać się do swojej wymarzonej szkoły. Powiedział jej, że nie jest wystarczająco dobra i odmówił zaoferowania jej miejsca, ale później zgodził się przyjąć ją jako prywatną studentkę. Muzyka jest dla Sophie wszystkim, a Peter z łatwością mógł wykorzystać to, jak dobrze chce sobie poradzić podczas następnego przesłuchania.

Jack Rowand / ABC

Jak dotąd nie widzieliśmy, aby Peter powiedział Sophie coś nielegalnego. Ich łańcuch tekstowy dotyczył właśnie jej przesłuchania, a kiedy Gary zadzwonił, Peter po prostu zapytał, czy Sophie o czymś zapomniała. Ale ponieważ Sophie zachowywała tajemnicę, kłamała na temat tego, z kim rozmawiała i wymykała się z domu, wydaje się, że może się tam dziać więcej. A ze streszczeń kolejnych dwóch odcinków wynika, że ​​Sophie doznała traumy po tym, co się wydarzyło.

Opis odcinka z 14 kwietnia brzmi: „Sophie jest zrozpaczona po niepokojącym spotkaniu, a Gary wzywa Maggie i Reginę o wsparcie”. Maggie jest terapeutką, a Regina była wykorzystywana seksualnie jako dziecko, dlatego prawdopodobnie Gary zwraca się do nich o wsparcie.

Jack Rowand / ABC

W streszczeniu odcinka z 21 kwietnia czytamy: „Pomimo traumy Sophie przechodzi przesłuchanie do szkoły muzycznej, ale szybko zdaje sobie sprawę, że ma trudności z posunięciem się naprzód”. Nie wiemy jeszcze, co dokładnie wydarzyło się między Peterem i Sophie, ale najwyraźniej ma to na nią głęboki wpływ. Co gorsza, mama Sophie, Delilah, wciąż utknęła we Francji ze swoim chorym ojcem z powodu ograniczeń w podróżowaniu przez koronawirusa. Twórca serialu DJ Nash powiedział New York Post na początku marca, że ​​Delilah będzie rozdarta w dwóch kierunkach pod koniec tego sezonu, a historia Sophie jest prawdopodobnie dużą częścią tego powodu.

„Jest rozdarta między byciem tam dla rodzica, który jest w podeszłym wieku i potrzebującym, a byciem tam dla swoich dzieci. Podobał mi się pomysł umieszczenia Delilah w tej trudnej sytuacji… kiedy czuje, że po obu stronach przegrywa ”- powiedział Nash.

Aż do teraz wydawało się, że dzieci Delili dobrze sobie radziły, kiedy jej nie było. Ale Sophie ma do czynienia z czymś, za co będzie chciała mieć swoją mamę. W międzyczasie ma Maggie i Reginę, ale ma zamiar naprawdę przez to przejść przez kilka następnych odcinków.