Kim jest Celeste Dating? Piosenkarka i autorka tekstów znalazła miłość ponad blokadą

Rok 2021 był już ważnym rokiem dla Celeste. Brytyjska piosenkarka i autorka tekstów wydała swój debiutancki album Nie twoja muza w styczniu jest nominowany do trzech BRIT Awards, i Oscara za „Hear My Voice”, którą dała zapierający dech w piersiach występ na BAFTA w niedzielę (11 kwietnia). Oczywiście przed muzykiem czeka jeszcze dużo więcej, ale czy Celeste podzieli się tymi kamieniami milowymi z kimś wyjątkowym?

W wywiadzie dla Kraina czarów wcześniej w tym roku (via Wieczorny standard), Celeste ujawniła, że ​​spotyka się z poetą i modelką Sonny Hall. 22-letni Hall wydał swój pierwszy zbiór poezji, Blues przychodzi z dobrą nowiną we wrześniu 2019 roku i podpisuje kontrakt z agencją modelek Kate Moss.

Para poznała się „na krótko przed zamknięciem”, jak powiedział piosenkarz i autor tekstów Grazia, co oznacza, że ​​wydali dużo czasu, który ukształtował jej debiutancki album w 2021 roku. „Myślę, że dopiero teraz, mniej więcej w zeszłym roku, doświadczyłam czegoś, co rozumiem jako prawdziwą miłość” – wyjaśniła Celeste. „Na albumie jest dużo miłości i romansu i jest to obraz mojej ewolucji jako osoby”.

Jak powiedział muzyk Kraina czarów, czuje się tak, jakby coś w niej ewoluowało po znalezieniu miłości. „W moim podejściu do niektórych piosenek jest więcej ciepła i szczerości, w przeciwieństwie do tego, jak bym je wcześniej traktował, co było nieco bardziej ponure i ostrożne” – powiedziała. „Są utwory, które przyniosły owoce, ponieważ coś się we mnie wydarzyło emocjonalnie i ewoluowałem w taki sposób, że teraz jaśniej rozumiem, co czuję”.

Celeste nadal dzieliła się swoim rozwojem na BAFTA, gdzie wykonała utwór „Hear My Voice”, który znalazł się w nominacji do nagrody Best Film Proces Chicago 7. Mimo że nie występował przed fizyczną publicznością, piosenkarka była nie mniej podekscytowana. „To wyjątkowa okazja, aby móc występować w takim miejscu, jakby w pełni gotowym do wyjścia, ubrani, bez tłumu” – powiedziała agencji prasowej PA (przez Yahoo! News). „Mam nadzieję, że wrócę innym razem, kiedy będę mógł mieć dużą publiczność”.

Muzyk podkreślił również zauważalną poprawę różnorodności podczas tegorocznej ceremonii, zwłaszcza w przypadku reżyserek. „Nie ma cienia wątpliwości, że widzenie tej różnorodności na naszych ekranach ma ogromne znaczenie, ponieważ daje nam poczucie ulgi, zrozumienia i wzmocnienia”.