Jessie J „Simply in Love” Tekst piosenki o Channing Tatum, wyjaśniony

 • Jessie J podobno napisała piosenkę o swoim zerwaniu z Channing Tatum.
 • Para początkowo zaczęła się spotykać w 2018 roku i rozstała się w kwietniu 2020 roku.

  Wygląda na to, że Jessie J mogła napisać piosenkę o swoim związku z Channingiem Tatumem w trybie on-again / off-again, która rzuca trochę światła na to, co poszło nie tak. Przynajmniej według Słońce, którzy są tutaj i zgłaszają to Po prostu zakochani jest w pełni o nim ex.

  Jessie po raz pierwszy wykonała piosenkę (która ma znaleźć się na jej nadchodzącym albumie) w zeszłym roku i chociaż Channing nie jest wymieniony z nazwy, tekst sugeruje, że poruszali się zbyt szybko:

  „Zawsze marzysz o jutrze, a ja za wczoraj myślę”.

  “Gdzie idziesz, wiem, że chcę podążać, złóżmy dziś obietnicę.”

  „Zrób to powoli, małe kroki, żebyśmy nie zrujnowali tego, co będzie dalej. Po prostu bądź spokojny, po prostu bądź spokojny, żebyśmy nie spieszyli się tym, czym jesteśmy. uciekać. Jeśli to trwa na zawsze, po prostu bądźmy zakochani ”.

  Słońce donosi, że Jessie rzuciła trochę światła na piosenkę podczas Instagram Live, mówiąc: „Napisałem tę piosenkę o tym, kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz i chcesz iść do przodu. Czasami bieganie może zrujnować fundament, którego potrzebuje związek, którym jest po prostu wyluzowanie, pozostanie w bezruchu i cieszenie się chwilą ”.

  Przypominamy, że Jessie i Channing rozstali się ostatnio w kwietniu. Ale oni pierwotnie Zaczęła spotykać się w październiku 2018 roku po rozwodzie Channinga z Jenną Dewan, zerwała po około roku, wróciła do siebie kilka miesięcy później, a następnie ponownie się rozstała.