Jak używać wibratora kulowego po raz pierwszy, według pedagogów seksualnych

Wibratory Bullet są dokładnie takie, jak brzmią: małe wibratory w kształcie pocisków. Ale nauczycielka seksu i właścicielka feministycznego sex shopu Early To Bed Searah Deysach mówi Bustle’owi, że termin „wibrator kulowy” jest powszechnie używany jako chwytliwe określenie każdego małego wibratora podręcznego. Ale nie daj się zwieść jego rozmiarowi – te mniejsze wibracje są zarówno potężne, jak i przyjemne. „Jeśli szukasz doskonałej zewnętrznej stymulacji łechtaczki, penisa lub sutków, wibracje pocisków są bardzo wszechstronne i nadal mogą dać niezły cios” – mówi.

Ponieważ wibratory pociskowe mają zwykle około czterech cali lub mniej długości, można ich używać samodzielnie podczas masturbacji lub dyskretnie podczas zabawy z partnerem w celu stymulacji łechtaczki, odbytu, sutków lub krocza bez przeszkadzania, edukator erotyczny i założyciel sklepu intymnego Organic Loven Taylor Sparks mówi Bustle’owi. „Są również dobre dla początkujących, ponieważ ich tryby wibracji mogą być od niskiego do intensywnego, więc nowicjusz może wspinać się w górę” – mówi. Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz kupić swoją pierwszą zabawkę erotyczną, czy też chcesz spróbować czegoś innego podczas seksu solo lub w partnerstwie, rozważ zainwestowanie w wibrator typu bullet.

Jak wybrać wibrator kulkowy

Chociaż większość wibracji pocisków wygląda jak kule, te zabawki mają różne kształty, materiały i źródła zasilania. Niektóre z najpopularniejszych materiałów to stal nierdzewna, chrom i silikon. Różne produkty mają również różne funkcje. „Niektóre mają dodatki, takie jak gładkie lub sferoidalne silikonowe rękawy, [and] inne mogą być zakrzywione u góry do stymulacji punktu G ”- mówi Sparks. Zwraca również uwagę, że mogą być wodoodporne, ładowalne, zdalnie sterowane lub na baterie.

Kupując swój pierwszy wibrator pociskowy, Deysach sugeruje zastanowienie się, która cecha (intensywność, materiał, cena) jest dla Ciebie najważniejsza, a następnie dokonanie odpowiedniego zakupu. „Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wibratorami, kup jeden z wieloma prędkościami, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada, i zajrzyj do swojego budżetu, aby spróbować ponownie bez rozbijania banku, jeśli nie podoba ci się pierwsza zabawka”. ona mówi.

Nie wiesz, od czego zacząć? Początkującym Sparks poleca zasilane bateryjnie wibratory typu bullet, takie jak BSwish Bnaughty Classic lub Femme Funn FFIX, które są mniej intensywne i tańsze. W przeciwnym razie wypróbuj Je Joue’s G-Spot Bullet do wewnętrznej stymulacji, Hot Octopuss’s DiGiT Bullet Finger Vibe do gry zewnętrznej i Chrome Grand Bullet Le Wand, aby uzyskać bardziej intensywne, dudniące doznania.

Sposoby korzystania z wibratorów Bullet

Podczas seksu solo, wibracje pocisków mogą być używane do stymulowania wszystkich stref erogennych. „Możesz samodzielnie drażnić sutki, srom i wargi sromowe przed wypróbowaniem zabawki bezpośrednio na łechtaczce lub w jej pobliżu” – sugeruje Deysach. W zależności od kształtu zabawki i twojej pozycji, zwraca uwagę, że mogą nawet spoczywać na twoich genitaliach, gdy używasz rąk do czytania erotyki lub dotykania reszty ciała.

Podczas seksu partnerskiego na zmianę kontroluj zabawkę, aby się nawzajem zadowolić. Według Sparks, wibracje pocisków mogą być używane do stymulowania łechtaczki lub krocza partnera lub dodawania stymulacji do sutków podczas penetracji. Możesz również wsunąć go między ciała podczas stosunku, aby uzyskać zewnętrzną stymulację, gdziekolwiek chcesz.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów przyjemnościowych, Deysach mówi, że jeśli za pierwszym razem atmosfera nie jest przyjemna, spróbuj ponownie, zanim się poddasz. „Do niektórych zabawek trzeba się przyzwyczajać i możesz uznać, że bardziej lubisz doznania z partnerem lub w pewnym momencie cyklu” – mówi. „Jeśli w końcu Ci się to nie spodoba, znajdź przyjazny sex shop z doświadczonymi pracownikami i porozmawiaj z nimi o tym, jaką zabawkę możesz bardziej polubić”.

Bezpieczeństwo i pielęgnacja wibratora Bullet

Przed pociągnięciem za spust, że tak powiem, i włączeniem wibracji, ważne jest, aby poczytać o bezpieczeństwie. Po pierwsze, unikaj penetracji (chyba że zabawka jest specjalnie do tego zaprojektowana). „Większość wibratorów typu pocisk nie jest przeznaczona do użytku wewnętrznego, więc najlepiej trzymać je z dala od pochwy. Poza tym, o ile nie mają znacznego kołnierza i nie są przeznaczone do seksu analnego, nie pozwól, by Twój tyłek dotarł do najmniejszych wibracji ”- mówi Deysach.

Należy pamiętać, że niektóre wibratory mogą być bardzo intensywne, w zależności od zabawki. „Poświęć trochę czasu na zbadanie ciśnienia i różnych wibracji, które oferuje twoja kula”, mówi Sparks, który sugeruje, aby zapalić się (szczególnie na łechtaczce), dopóki nie odkryjesz, co jest dla ciebie najlepsze. Jeśli doznanie stanie się zbyt duże, wypróbuj hack wibratora Deysacha: trzymaj go w sposób, który wprawia palce w wibracje, a następnie używaj ich, aby zadowolić siebie, a nie bezpośrednio z produktem. Używanie bezpiecznego dla ciała lubrykantu na bazie wody, takiego jak Good Clean Love, do zabawy na zewnątrz może być przyjemne i pomóc zmniejszyć potencjalne podrażnienia.

„Niektórzy ludzie odkrywają, że po użyciu zabawek erotycznych, zwłaszcza wibratorów, potrzebują czasu na filiżankę lub lekkie pociągnięcie [the] srom może czuć się naprawdę dobrze i być przyjemnym sposobem na pozbycie się wrażeń ”- mówi Deysach. Jeśli po zakończeniu gry nadal odczuwasz ból, Sparks zaleca nałożenie chłodnej myjki lub kompresu na obszar, aby leczyć i złagodzić stan zapalny.

Gdy skończysz, użyj wysokiej jakości środka do czyszczenia zabawek, aby umyć wibrator, a następnie przechowuj go w torbie, w której (prawdopodobnie) był dostarczony, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu lub innych zanieczyszczeń. W ten sposób jest czysty i gotowy, aby cieszyć się następnym razem, gdy zechcesz się nim bawić.

Eksperci:

Searah Deysach, wychowawczyni seksu i właścicielka feministycznego sex shopu Early To Bed

Taylor Sparks, pedagog erotyczny i założycielka sklepu intymnego Organic Loven