Instagram, chłopak, córka i co warto wiedzieć

Gdy Nastoletnia mama 2 powraca na nowy sezon we wtorek, aw obsadzie pojawi się nowy dodatek: 24-letnia Ashley Jones, która wcześniej występowała w Nastoletnia mama: Młode i w ciąży. Dołączyła do serialu po tym, jak członek obsady, Chelsea Houska, ogłosiła swoje odejście pod koniec 2020 r., Pisząc na Instagramie, że wraz z mężem Cole DeBoer chcieli skupić się na „rozwijaniu naszej marki i przenoszeniu rzeczy na wyższy poziom dzięki nowym przedsięwzięciom i rozwijaniu firm rodzinnych. ”

Fani lepiej poznają Jones – która ma uroczą 3-letnią córkę Holly – w trakcie sezonu, ale jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć o jej wejściu. Jej strona na Instagramie jest pełna zdjęć przedstawiających najważniejsze dla niej osoby, w tym jej córka, rodzina i ojciec Holly, Bariki „Bar” Smith. Ta ostatnia jest godna uwagi, ponieważ związek Ashley z powrotem, znowu z Barem, został obszernie udokumentowany podczas jej pobytu w Młodzi i w ciążyi a Ludzie– ekskluzywny zwiastun Nastoletnia mama 2 pokazuje, jak po raz trzeci oświadcza się Ashleyowi (ta dwójka wcześniej zerwała zaręczyny w dniu Młodzi i w ciąży). „Zepsułem pozostałe i chcę cię przeprosić i powiedzieć, że cię doceniam. Dużo ze mną byłeś. Doceniam cię za to, że stoisz obok mnie ”, mówi, po czym klęka na jedno kolano i otwiera pudełko na pierścionki. „Chciałbym ponownie zapytać, czy wyjdziesz za mnie?”

Klip nie pokazuje odpowiedzi Ashley na propozycję, ale wideo, które Smith opublikował na Instagramie w listopadzie, mówi samo za siebie: przedstawia Ashley pokazującą pierścionek z brylantem na lewej ręce, obok podpisu „Żenię się z nią wszyscy. ”

Para niewiele mówiła o planach ślubnych, ale w niedawnym wywiadzie z My WeeklyAshley była jasna, że ​​nie chce w najbliższym czasie dać Holly młodszego rodzeństwa. „W tej chwili jestem zadowolona z jednego dziecka, które mam” – powiedziała. „Bardzo często uczę się w szkole i lubię chodzić do szkoły. Widzę siebie w szkole przez bardzo długi czas ”. Następnie wyjaśniła, że ​​posiadanie dwójki dzieci wymagałoby takiego poziomu „bezinteresowności”, na który nie była gotowa.

„To naprawdę praca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu” – powiedział Jones Us Weekl bycia rodzicem. „Nawet kiedy moja córka była na Hawajach przez tydzień ze swoją babcią, nie mogłem spać. Fizycznie chorowałem bez mojego dziecka. … Nie widziałem ani jednego przyjaciela. Nie wypiłem ani jednego drinka. Byłem zestresowany moim dzieckiem, a ona nawet nie miała ochoty rozmawiać ze mną przez telefon. Była w mojej głowie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Martwiłem się o jej dobre samopoczucie. I tym właśnie jest bycie rodzicem ”.

Zobacz, jak wygląda Ashley jako mama, kiedy Nastoletnia mama 2 Premiera 4 maja.