Imiona, wiek i urodziny wnuków

W finale serialu Z kamerą u Kardashianów, Khloé otwiera się o przeprowadzce do Bostonu, aby być bliżej Tristana Thompsona, który gra w Boston Celtics. Gwiazda reality TV potwierdza, że ​​początkowo udała się do stolicy Massachusetts bez córki, aby „upewnić się, że wszystko jest ustawione i wszystko poukładane”, zanim dołączy do niej 3-latek. Ten ruch jest jednym z ostatnich wielkich ujawnień w serii, który kończy się po niesamowitym 20-sezonowym biegu na E! Siostry planują coś wielkiego z Hulu, choć szczegóły są nieliczne.

Skok przełajowy Khloé opisuje tylko jedną historię wielu dzieciaków, które teraz są częścią bardzo bogate drzewo genealogiczne Kardashian — liczba wnuków urodzonych przez członków dynastii rzeczywistości osiągnęła dwucyfrową wartość w ciągu KUWTKtrwa od debiutu w 2007 roku.

Wśród sióstr Kardashian-Jenner (i Roba) w obsadzie mają 10 dzieci. Czy możesz wymienić je wszystkie? Jeśli nie, oto odświeżenie wszystkich potomków KarJen, które pojawiły się na Z kamerą u Kardashianów Przez lata.

Kim są dzieci Kourtney Kardashian?

Nic dziwnego, że Kourtney Kardashian — najstarszy w klanie Kardashian — ma najstarsze ze wszystkich wnuków, a także drugie co do wielkości dzieci. Po spotkaniu ze Scottem Disickiem na imprezie w Meksyku, oboje weszli w związek, który okazał się trwać 10 lat, i chociaż nigdy nie byli małżeństwem, para miała razem troje dzieci , przy czym ostatni urodził się niecały rok przed rozejściem się.

  • Mason Dash Disick, urodzony 14 grudnia 2009 r.
  • Penelope Scotland Disick, urodzona 8 lipca 2012
  • Reign Aston Disick, urodzony 14 grudnia 2014 r.

Kim są dzieci Kim Kardashian?

Najsłynniejsza Kardashian jest też matką większości dzieci. To niesamowite, że pomiędzy prowadzeniem swojego biznesu modowego i kosmetycznego, filmowaniem serialu, chodzeniem po czerwonym dywanie, pozowaniem do magazynów i studiowaniem na studiach prawniczych, jest matką czwórki dzieci. Nawet mając do pomocy armię personelu, wciąż imponujące jest to, że jest w stanie wychowywać się pomiędzy wszystkimi swoimi wieloma projektami. Dwoje dzieci Kim urodziło się jej naturalnie, podczas gdy drugie dwoje zostało sprowadzonych na ten świat z pomocą surogatki. Potentat reality show cierpiał na szereg poważnych problemów zdrowotnych podczas pierwszych dwóch ciąż i według niej doradzono jej, aby nie zaszła ponownie w ciążę, ale ona i Kanye West nie skończyli powiększać swojej rodziny.

  • North West, urodzony 15 czerwca 2013 r.
  • Saint West, urodzony 5 grudnia 2015 r.
  • Chicago West, urodzony 15 stycznia 2018 r.
  • Psalm West, urodzony 9 maja 2019 r.

Kim jest dziecko Khloé Kardashian?

Akcentowana siostra Kardashian ma jak dotąd tylko jedno dziecko i urodziła się w trudnym czasie na linii czasu między matką a ojcem. Po zakończeniu siedmioletniego małżeństwa z Lamarem Odomem, Khloé przeniosła się i związała się romantycznie z innym zawodowym koszykarzem, Tristanem Thompsonem. Niecałe dwa lata po tym, jak zaczęli się spotykać, urodziła swoje pierwsze dziecko, piękną córkę o imieniu True. Błogosławieństwo przyszło do niej zaledwie kilka dni po tym, jak ujawniono, że Thompson zdradził gwiazdę reality TV, a niedługo potem rozstali się, choć w końcu ponownie rozpalili swoją miłość, a teraz mogą się pobrać.

  • True Thompson, urodzony 12 kwietnia 2018 r.

Kim jest dziecko Roba Kardashiana?

Jedyny mężczyzna Kardashian zaangażowany we wszystkie KUWTK ery, Rob Kardashian ma jedno dziecko. Poznał Blac Chynę na początku 2016 roku, a po zaledwie trzech miesiącach randki para ogłosiła, że ​​się zaręczyła. Zaledwie kilka miesięcy później celebrytki ujawniły, że spodziewają się pierwszego dziecka niecałe dwa miesiące przed jej urodzeniem. Dwie gołąbki powitały Dream Renée Kardashian w listopadzie, a do grudnia rozstali się. Jeśli trudno było to śledzić, po prostu wiedz, że Rob i Chyna zaczęli się spotykać, zaręczyli się, mieli dziecko i zerwali w ciągu mniej niż pełnego roku kalendarzowego. W jakiś sposób, w całym tym podnieceniu, obaj wzięli udział we własnym KUWTK odkręcić Rob i Chyna, siedmiodcinkowy miniserial, który trwał jeden sezon.

  • Sen Renée Kardashian, urodzona 10 listopada 2016 r.

Czy Kendall Jenner ma dzieci?

Kendall Jenner jest jedynym KUWTK członek obsady bez dzieci. Ma dopiero 25 lat, więc nie jest szokujące, że nie zdecydowała się jeszcze zostać matką, ale wyróżnia się jako jedyna ze swoich sióstr (i przyrodnich sióstr), która nie zrobiła tego wielkiego skoku.

Kim jest dziecko Kylie Jenner?

Najmłodsza ze wszystkich sióstr KarJen, Kylie miała 20 lat, kiedy urodziła swoje jedyne dziecko, Stormi Webster. Mała dziewczynka lubi mieć za rodziców zarówno kosmetyczka, jak i rapera Travisa Scotta (prawdziwe nazwisko Jacques Bermon Webster II), więc nie tylko jest gotowa do życia, ale zawsze będzie fajna, choćby przez bliskość.

  • Stormi Webster, urodzona 1 lutego 2018 r.

CZYTAJ DALEJ: Kto jest najbogatszym Kardashianem?