Horoskop dzienny na 4 marca 2021 r

W tym codziennym horoskopie na 4 marca mieszkaniec Bustle’a astrolog Mecca Woods, założyciel My Life Created, dzieli się wydarzeniami astrologicznymi, które mają miejsce dzisiaj, które będą miały wpływ na każdy znak zodiaku. Poniżej znajduje się przegląd jak astrologia wpłynie na nasze dzisiejsze życie.

Księżyc kończy dziś swój pobyt w Skorpionie wszystko albo nic, wprawiając nas w nastrój na wszystko, co wymaga pasji, determinacji lub dotarcia do sedna tajemnicy lub tajemnicy. Gdy późnym rankiem księżyc w Skorpionie łączy siły z potężnym Plutonem, zyskujemy motywację potrzebną do podjęcia wyzwania.

Późnym popołudniem klimat znacznie się zmienia, gdy księżyc zmienia się w szczęśliwego Strzelca. Chociaż księżyc przeciwstawia się agresywnemu Marsowi w rozmownym Bliźnięta, okazja jest dojrzała do kłótni i wpadek. Zachowywanie opinii dla siebie i patrzenie, zanim skoczymy, może być najlepszym sposobem na uniknięcie niepotrzebnych dramatów. Z drugiej strony, ta kombinacja Księżyc-Mars może być świetna dla tych z nas, którzy potrzebują dodatkowej energii. Gadatliwy Merkury i ekspansywny Jowisz łączą się późnym wieczorem w innowacyjnym Wodniku, więc nie brakuje wspaniałych pomysłów i rozmów.

Przeczytaj poniżej, co oznaczają dziś gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku, i sprawdź swój miesięczny horoskop z marca 2021 r.

Jeśli Twoim znakiem zodiaku jest Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Margaret Flatley / Bustle

Dziś może przyjść Ci oferta pracy lub wsparcie finansowe. W sprawach związanych z pracą ufaj swoim instynktom, ponieważ są ostre. Twoja przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Zainspiruj się.

Jeśli Twoim znakiem zodiaku jest Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Margaret Flatley / Bustle

Ludzie są zakochani w tobie i twoich pomysłach, więc nie wstydź się chwalić tego, co wiesz. Nigdy nie wiadomo, kto może patrzeć i słuchać. Z pieniędzmi staraj się nie przepłacać.

Jeśli twój znak zodiaku to Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Margaret Flatley / Bustle

Czyjeś zachowanie może cię dzisiaj źle zepsuć. Chociaż zamiast unikać problemu, lepiej byłoby stawić mu czoła i przedyskutować. Mów prawdę.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest rak (21 czerwca – 22 lipca)

Margaret Flatley / Bustle

Możesz teraz nie mieć mnóstwo energii do obejrzenia. Dlatego najlepiej jest selektywnie podchodzić do tego, jak wykorzystujesz swój czas i zasoby. Trochę samoopieki może dziś wiele zdziałać.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Margaret Flatley / Bustle

Po całej pracy, którą wykonałeś, powinieneś się zabawić. Dziś zrób miejsce dla niektórych. Poszukaj inspiracji u swojego partnera lub przyjaciół. Tymczasem umowa lub partnerstwo biznesowe wygląda obiecująco.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest panna (23 sierpnia – 22 września)

Margaret Flatley / Bustle

Teraz, gdy twoje życie zawodowe się nagrzewa, nowy koncert lub promocja może być Twój. Tylko upewnij się, że nie pozwolisz, by zwątpienie w siebie przeszkodziło. Uwierz w swoje umiejętności.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest waga (23 września – 22 października)

Margaret Flatley / Bustle

Możesz czuć się dzisiaj bardziej uparty, ale możesz zrobić to lepiej, kierując tę ​​energię na kreatywny pomysł lub projekt. Możesz olśnić odpowiednich ludzi swoim sprytem i talentem.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest Skorpion (23 października – 21 listopada)

Margaret Flatley / Bustle

Nagły lub nieoczekiwany wydatek może Cię dzisiaj rzucić na pętlę, ale możliwe, że sytuacja wyjdzie lepiej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Rodzina może być pomocna.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Margaret Flatley / Bustle

Być może będziesz musiał dzisiaj przeprowadzić z kimś szczerą rozmowę, szczególnie jeśli chodzi o coś, co trzymałeś. Mów prosto z serca. Z drugiej strony zainwestuj w swoje umiejętności.

Jeśli twoim znakiem zodiaku jest Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Margaret Flatley / Bustle

Możesz mieć dzisiaj dużo do zrobienia, ale nie rozpadaj się zbytnio. Jeśli twoje ciało potrzebuje odpoczynku, posłuchaj go. W międzyczasie możesz poczynić postępy w czymś, nad czym pracujesz za kulisami.

Jeśli Twoim znakiem zodiaku jest Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Margaret Flatley / Bustle

Wszystko zależy od tego, kogo znasz teraz, więc nie wahaj się i tam wyjdź. Zainicjowanie właściwych rozmów z właściwymi ludźmi może prowadzić do sukcesu. Niech Twój blask zabłyśnie.

Jeśli twoim znakiem zodiaku są ryby (19 lutego – 20 marca)

Margaret Flatley / Bustle

Trudno jest dziś uciec od presji związanej z pracą i życiem osobistym. Czas spędzony w samotności może być pomocny. Miej też wiarę w swoje sny. Zbliżasz się do ich urzeczywistnienia.