Holly Willoughby staje się naprawdę kreatywna dzięki spektakularnym zajęciom weekendowym

 • Otrzymujemy prowizję za produkty zakupione przez niektóre linki w tym artykule.

 • Ponieważ gwiazda telewizyjna wróciła do pracy, a jej troje dzieci wróciło do szkoły, nie jest zaskoczeniem, że chętnie spędza z nimi jak najwięcej czasu w weekend.

  Kredyt: Getty

  A dzieci bez wątpienia będą zachwycone, że ich weekendowe plany obejmują dużo ciasta.

  Dzieląc się rzadkim spojrzeniem na życie w domu w sobotę, Holly zamieściła na Instagramie zdjęcie kilku kolorowych ciasta.

  Napisała ujęcie „Nadchodzi tęczowy tort”.

  Fani oszaleli na punkcie poczty, ostrzegając Holly, że tęczowe ciasto może wymagać wiele wysiłku.

  „Powodzenia z tym” – napisał jeden z użytkowników online. Podczas gdy inny powiedział: „Zrobiłem to z moją wnuczką, kochana, ale tak kapryśna”.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Holly Willoughby zachwyca fanów niewidzialnym wspomnieniem z wakacji

  Nawet słynni kumple Holly, w tym Angela Scanlon z telewizji, włączyli się. Nie opanowałem tej mikstury jednorożca – powiedziała.

  Kredyt: Getty

  To nie pierwszy raz, kiedy Holly (39 lat) pisze o spędzaniu czasu z trójką swoich dzieci: 11-letnim Harrym, 9-letnią Belle i 5-letnim Chesterem.

  Gwiazda otwarcie mówi, że czuje się „przesiąknięta poczuciem winy” z powodu pominięcia kluczowych kamieni milowych z powodu jej wyczerpującego harmonogramu pracy.

  Otwierając się na temat bycia pracującą mamą, Holly powiedziała: „Zostanie mamą było jedyną rzeczą, o której wiedziałam, że zdecydowanie chciałam, kiedy dorastałam, ale obraz, na który nigdy nie wiązało mnie bycie mamą pracującą. To największe wyzwanie.

  CZYTAJ WIĘCEJ: Holly Willoughby oszałamia w dzianinowych strojach z ulicy – oto jak możesz ukraść jej styl

  „Byłem podziurawiony poczuciem winy, że źle zrobiłem tę część. Tak bardzo ich kochasz i nie chcesz ich zepsuć ”.

  Podczas codziennego prezentowania tego ranka z Philipem Schofieldem Holly nie mogła ich podrzucić na pierwszy dzień szkoły. I wciąż o tym myśli.

  „Nie przywiozłam, bo pracowałam” – wyznała. „Nienawidzę tego, że mnie tam nie było, ponieważ wspomnienia, których nie można odzyskać”.

  Na szczęście Holly powinna teraz mieć większą kontrolę nad swoimi zobowiązaniami zawodowymi po zerwaniu stosunków z agencją talentów, z którą pracowała przez 13 lat, próbując założyć własną.

  Według The Sun Online, osoba mająca dostęp do informacji poufnych potwierdziła, że ​​Holly spędziła zamknięcie, zastanawiając się nad swoją dotychczasową, niezwykle udaną karierą i zdecydowała, że ​​nadszedł czas na zmianę.

  Źródło ujawniło: „Lockdown dał jej czas na zastanowienie się i przemyślenie swojej przyszłości.

  „Pod wieloma względami stała się to doskonała okazja, aby zacząć od nowa i nadszedł czas na zmianę.

  „Jest naprawdę podekscytowana tym, że potrafi zarządzać sobą i mieć więcej do powiedzenia na temat codziennych decyzji”.