Henry Golding uznał pracę żony za „bardziej stresującą” niż onahan

Aktor Henry Golding, który 31 marca powitał swoje pierwsze dziecko, Lilę, właśnie opowiada o 16-godzinnej pracy, jaką przeszła jego żona Liv Lo Golding, nazywając to „przeżyciem otwierającym oczy”. Golding przyznał Ellen DeGeneres 23 czerwca, że ​​był „tak zrujnowany” podczas całego porodu, że mógł to być dla niego „bardziej stresujący” czas niż dla jego ciężarnej żony. „Ona krążyła i była w strefie” – ujawnił. „Nie wiem, jak się czuła; była stoicka jak zawsze.”

Golding dodał, że pod koniec porodu „wariował” z powodu nagromadzonego stresu podczas wielogodzinnego doświadczenia. „Myślę, że pod koniec powiedziałem:„ Musimy po prostu zrobić wszystko, co trzeba” – powiedział. „’Zamknij się, żeby poluzować wszystko na dole i wyciągnijmy dziecko!’”. Pomimo tego stresu, Golding nazwał narodziny ich córki „zdecydowaniem radością na końcu tunelu” w 2020 roku.

Kiedy zdjęcie Lili pojawiło się na ekranie podczas wywiadu z Ellen, z miłością wiwatował: „Spójrz na jej twarz!” Golding opisał swoją córkę jako „ukochaną”, która cały czas jest „głodna mleka”.

Opowiadał też, że jego życie zdecydowanie się zmieniło, odkąd został ojcem, nazywając opiekę nad noworodkiem „całkiem dostosowaniem”, zwłaszcza jeśli chodzi o jego harmonogram snu. „To jedna z tych rzeczy, o których zaczynasz myśleć:„ Będę najlepszym rodzicem na świecie, będę taki kochany ”- powiedział. „Kiedy w rzeczywistości uderza pierwszy tydzień i jest to absolutna terrorystka snu, która właśnie wprowadziła się do twojego domu, ponieważ nie przestaje”.

W rzeczywistości podzielił się tym, że rzeczywistość ojcostwa była znacznie mniej efektowna, niż się spodziewał. „Myślę, że było wiele takich momentów, w których kuliłem się na podłodze obok jej łóżeczka, tylko pragnąc, żeby pozwoliła mi trochę spać” – powiedział żartobliwie.

Golding powiedział, że pomimo braku snu: Ludzie w maju, że „każdy dzień jest radością” z córką w jego życiu, a niedawno świętował swój pierwszy Dzień Ojca, zamieszczając nagranie, na którym uśmiecha się i całuje czubek jej głowy. „Każdego ranka wydaje się, że wymyśla coś nowego, coś ekscytującego” – powiedział. „Ona tak na ciebie patrzy albo się uśmiecha. Każdy dzień to radość. To jest szalone.”