Gwiazda „Bachelor” Demi Burnett oskarża Steve’a o rzeczywistość o „seksualnym awansie”

Po kontrowersyjnym kawaler sezon, gość Bachelor Nation dla wszystkich miarek franczyzy, Reality Steve, sam jest teraz w gorącej wodzie. Według E! Wiadomości, Demi Burnett wezwany popularny bloger na Twitterze za rzekomy „niechciany i niezamówiony postęp seksualny” w kierunku tego pierwszego kawaler i Licencjat w raju zawodniczka, za którą później przeprosił 21 kwietnia 2021 roku. W swoich tweetach Burnett oskarżyła również Reality Steve, którego prawdziwe nazwisko to Steve Carbone, o posunięcie się nawet do opowiedzenia gwiazdy rzeczywistości o „graficznym śnie seksualnym”, który o niej miał w 2020 roku.

Po twierdzeniu, że Carbone ujawnił ją jako biseksualną, zanim powiedziała o tym rodzinie, szczegółowo opisała rzekomy telefon, który odbyła z ostoją Bachelor Nation. „W sierpniu zeszłego roku wysłałeś mi wiadomość, w której powiedziałeś, że masz coś, czym chciałbyś się ze mną podzielić. Powiedziałeś: „to było dziwne i coś, czego nie można było napisać” – napisał Burnett na Twitterze 21 kwietnia, dodała, że ​​czuła się „nieswojo”, kiedy Carbone powiedział jej o swojej seksualnej fantazji. „Nie sądzę, że zasłużyłem na to, abyś sprawiał, że czuję się w ten sposób” – napisał na Twitterze kawaler ałun. Burnett również opublikował rozmowa tekstowa które, jak powiedziała, było między nią a Carbone, aby poprzeć jej roszczenia.

Zarzuty Demi pojawiły się po równie przewrotnej dyskusji kawaler gwiazda Bekah Martinez i jej przyjaciółka Jess Ambrose niedawno rozmawiali o Carbone w jednym z odcinków ich Chatty Broads podcast. W programie Martinez mówił o wcześniejszych kontrowersyjnych komentarzach Carbone na temat innych konkurentów Bachelor Nation, w tym Jade Roper, oraz o naturze rzekomych działań pisarza.

Martinez powiedział: „Myślę, że powodem, dla którego ludzie czasami nie mówią głośno o Rzeczywistości Steve’a, jest to, że posiada on dużą władzę”. Kontynuowała: „A jeśli on chce spróbować wykopać brud na ludziach – większość z nas ma jakiś brud w Internecie w różnym stopniu – przerażające jest stwierdzenie:„ O mój Boże! Czego ta osoba się o mnie dowie ”.

Po Chatty Broads odcinek wyemitowany, Carbone udał się na Twittera 20 kwietnia, aby przedstawić swoją wersję wydarzeń, pisząc: „Chciałem odnieść się do moich wcześniejszych pism, które zostały dziś ponownie ujawnione w podcastie. Nie ma / nie było dla nich usprawiedliwienia. Jestem zażenowany, że tak myślałem, zawstydzony, że to napisałem i od tamtej pory robię wszystko, co w mojej mocy, aby zmienić ten sposób myślenia ”. Kontynuował przeprosiny dwoma innymi tweetami, w których wyraził swoje zaniepokojenie tą sprawą. Demi odpowiedziała Steve’owi prostym „Nie, nie zmieniłeś się” i to w tym tweecie dodała szczegóły swojej historii z nim, w tym wspomnianą wcześniej wiadomość tekstową.

Carbone odpowiedział na tweeta Burnetta z nadzieją, że przyjmie jego przeprosiny i stwierdzi, że nie zdawał sobie sprawy, że przekroczył granicę. „Nie miałem wtedy pojęcia, że ​​ta rozmowa sprawiła, że ​​tak się poczułeś. Przepraszam teraz, wiedząc, jak nieswojo sprawiłem, że się poczułeś ”. Dodał: „Przekroczyłem granice, o których nie sądziłem, kiedy przekraczałem. Nie wiedziałem o tym do dzisiaj. Dlatego mam nadzieję, że przyjmiesz moje przeprosiny ”. Burnett nie skomentowała tej sprawy od czasu jej pierwszego tweeta.

To nie pierwszy raz, kiedy wpisy na blogu Reality Steve’a postawiły go w centrum kontrowersji z Bachelor Nation. W 2011, The Hollywood Reporter opublikował artykuł o kawaler producenci NZK Productions i Alternative Television złożyli pozew przeciwko Carbone za pozyskanie Bachelor „uczestników, obsady, ekipy i innych pracowników” programu w celu uzyskania informacji, które zostałyby wykorzystane na realitysteve.com. Pozew został rozstrzygnięty w 2012 roku, o czym poinformował Warner Bros. Plik Hollywood Reporter że Carbone zgodził się „nie utrzymywać żadnego kontaktu z żadnym z członków obsady, ekipą lub pracownikami Kawaler. ”