Frogmore Cottage News oślepiła rodzinę królewską

 • Księżniczka Eugenie i jej mąż Jack Brooksbank przeprowadzili się do Frogmore Cottage.
 • Para podobno planowała bezpośrednio z Meghan Markle i księciem Harrym, a po fakcie poinformowała o tym Senior Royals.

  Na wypadek, gdybyś przegapił wczorajsze wiadomości, księżniczka Eugenie i jej mąż Jack Brooksbank podobno przeprowadzili się do domu księcia Harry’ego i Meghan Markle w Frogmore Cottage.

  Słońce pierwotnie to zgłosił !!! aktualizacja, mówiąca, że ​​rzeczy Meghan i Harry’ego zostały wyniesione z Frogmore Cottage w „środku nocy – a teraz wrócili z jeszcze herbatą. Okazuje się, że dokonano zmiany układu życia – cytując Słońce– „za plecami” Senior Royals. To znaczy, że królowa nie miała pojęcia, dopóki obie pary nie opracowały planów.

  „Starsi członkowie rodziny królewskiej byli początkowo zaskoczeni pomysłem Harry’ego i Meg, aby pozwolili Eugenie i Jackowi się wprowadzić” – mówi źródło. „Oczywiście powiedziano królowej, kiedy pary rozmawiały o planie. Ale jest to bardzo duża umowa między Harry, Meghan, Eugenie i Jack. Jest między nimi ścisła więź ”.

  Tymczasem per Słońce, za Rzecznik Pałacu Buckingham powiedział, że „Frogmore Cottage to prywatna rezydencja księcia i księżnej Sussex i dlatego wszelkie ustalenia są dla nich sprawą”.

  Tak czy inaczej wygląda na to, że Meghan, Harry, Eugenia i Jack próbowali trzymać się z daleka od radaru, ponieważ źródło podaje, że „Samochody dostawcze zatrzymały się w środku nocy i opróżniły domek. Zdecydowanie nie chcieli, by ich widziano ”.