Finał „KUWTK” bada przyszłość Kourtney Kardashian i Scotta Disicka

Finał Z kamerą u Kardashianów oznaczało koniec pewnej ery, ale czy zrujnowało to również możliwość powrotu Kourtney Kardashian i Scotta Disicka do siebie? Nie jesteśmy tacy pewni. Finał rozpoczął się prywatną rozmową między Kourtney i jej siostrami o tym, że nie udało im się pociągnąć Scotta do odpowiedzialności za jego czyny. Ale pomimo swoich niedociągnięć 42-letnia gwiazda reality show nie jest jeszcze gotowa zrezygnować ze swojego związku.

„Scott i ja odbyliśmy tak wiele prywatnych rozmów o tym, czego potrzebuję, aby chociaż pomyśleć o powrocie do siebie”, powiedział Kourtney Kim i Khloé podczas ich ostatniej rodzinnej wycieczki nad jezioro Tahoe. Ale szybko stało się jasne, że jej siostry mają dość tej samej starej piosenki i tańca, która od lat trwa między Kourtney i Scottem. „Jak długo to potrwa?” – zażądał Kim. „Naprawdę potrzebuję odpowiedzi. Co się stanie?”

Niestety, założycielka Poosha nie była w stanie udzielić Kim odpowiedzi, której szukała, ale dała jasno do zrozumienia, że ​​nie wyklucza przyszłości ze Scottem. „Czy kiedykolwiek po prostu mu powiedziałbyś: „Hej, to się nigdy nie stanie?” – zapytał Kim. W chwili bezbronności Kourtney przyznała, że ​​nie wie, że to „nigdy się nie wydarzy”. W rzeczywistości, jeśli Scott włożył w to pracę, być może już się zeszli. „Mówi, że to się nigdy nie wydarzy, dopóki nie pokażesz mi przez rok, że potrafisz zebrać swoje gówno razem” – wyjaśniła Khloé.

Kourtney wyjaśniła, że ​​główną przeszkodą, która stoi na przeszkodzie, by ożywili swój romans, jest niezdolność Scotta do poprawienia swojego zachowania. „To znaczy, jest oczywiście przystojny i zabawny”, powiedziała, zanim wyjaśniła siostrom, że zawsze „gra ofiarę”. „Nie bierze żadnej odpowiedzialności za siebie, więc nie jest w stanie się rozwijać”. Kourtney obwiniała siostry za to, że się w to wciągnęła i wepchnęła je z powrotem w związek, na który Scott udowodnił, że nie jest gotowy.

„Po prostu czuję, że naprawdę skończyłem z moją rodziną umożliwiającą Scottowi, ponieważ nie znają wszystkich szczegółów”, powiedział Kourtney, który dzieli ze Scottem trójkę dzieci – 11-letni Mason, 8-letnią Penelope i 6-letnią Reign. w konfesjonale. „Kiedy Scott i ja zerwaliśmy, ustaliłam z nim pewne granice. Scott dokonał tak wielu ważnych ulepszeń w życiu, jest wspaniałym ojcem i jestem z niego naprawdę dumny, ale najważniejszą rzeczą jest zachowanie spójności, więc myślę, że gra rolę ofiary, po prostu nie mogę tego utrzymać trwa i trwa”.

Kochamy się, ufamy sobie, troszczymy się o siebie nawzajem, mamy razem dzieci, a nasze dzieci są szczęśliwe i wszystko idzie dobrze, więc na razie to jest nasze życie i jest bardzo, bardzo dobrze .

Kiedy Kourtney i Scott usiedli później na pogawędkę jeden na jednego, wydawał się rozumieć jej frustrację. „Myślę, że oni po prostu widzą, jak się czuję, naturalnie i myślę, że po prostu im zależy” – powiedział o skłonności jej sióstr do stanięcia po jego stronie, kiedy sugeruje, że powinny się z powrotem spotkać. I chociaż Kourtney przyznała, że ​​Scott jest w „miliard razy lepszym miejscu” niż kiedyś, jest zmęczona „poczuciem winy” za to, że nie chce wrócić do związku, gdy Scott nie naprawił pewnych nierozstrzygniętych problemów .

„Myślę, że to duża presja, kiedy cała rodzina chce, żebyśmy znów byli razem” – powiedział Scott do kamery, wyjaśniając, że nie tylko on wywiera presję na Kourtney, ale także rodzina wywiera na niego presję. „Kourtney potrzebuje ode mnie pewnych rzeczy, których wciąż nie jestem w stanie jej zapewnić”. I ostatecznie Scott wydawał się niepewny, czy kiedykolwiek będzie w stanie dać swojej ex to, czego potrzebuje. „Myślę, że może musimy oboje zdać sobie sprawę, że może nie będziemy razem i musimy całkowicie przejść dalej” – powiedział.

„Fakt, że mamy to, co mamy, jest niesamowity i po prostu chcę być za to wdzięczny, zamiast zawsze myśleć, że jest coś więcej” – kontynuował Scott. „To znaczy, wiesz, kochamy się, ufamy sobie, troszczymy się o siebie nawzajem, mamy razem dzieci, a nasze dzieci są szczęśliwe i wszystko idzie dobrze, więc na razie to jest miejsce, w którym nasze życie są i jest bardzo, bardzo dobre.” To oczywiście jest dalekie od tego, co Scott powiedział wcześniej w tym sezonie. „Gdziekolwiek stoi Kourt, ja stoję z nią” – powiedział w poprzednim odcinku. „Kocham cię i jestem gotów poślubić cię właśnie tutaj, właśnie teraz”.

Nieuchronnie bardzo poważny związek Kourtney z perkusistą Blink-182 Travisem Barkerem komplikuje sprawy. Ludzie po raz pierwszy potwierdzili, że spotykają się w styczniu i od tego czasu wyjechali razem na wiele wakacji. Ich związek został mocno udokumentowany na Instagramie, gdzie oboje udostępniali zdjęcia NSFW i wymieniali gorące wiadomości w komentarzach. Chociaż w tej chwili nie jest jasne, czy para ma błogosławieństwo Scotta, wiemy, że po prostu chce jak najlepiej dla matki swoich trojga dzieci. „Cała moja rzecz polega na tym, że chcę, abyś był szczęśliwy i czuł się dobrze” – powiedział Kourtney w finale. „Nigdy nie byłem poza tym”.