Eamonn Holmes szokuje fanów podobizną syna po rzadkim trzasku

 • Prezenter telewizyjny przyznaje, że tęskni za swoim synem Jackiem, gdy dzieli się cennym rodzinnym snem

  Eamonn Holmes zaskoczył fanów rzadkim obrazem przypominającego wygląd syna Jacka, który ujawnia, że ​​tęskni za nim teraz, gdy poszedł na uniwersytet.

  Prezenter telewizyjny, który dziś rano gości ze swoją żoną Ruth Langsford, podrzucił w zeszłym miesiącu swojego nastoletniego syna na uniwersytet – zostawiając ich z pustym gniazdkiem w domu.

  Oprócz psa Maggie, para odczuwa nieobecność Jacka teraz bardziej niż kiedykolwiek – zwłaszcza od czasu wprowadzenia nowych ograniczeń trzech poziomów, które sprawiły, że wiele osób zastanawiało się, czy kina są otwarte na poziomie 3?

  60-letni Eamonn wrzucił zdjęcie na swój Instagram i podpisał je: „Tęsknię za moim synkiem …….
  Właściwie tęsknię za wszystkimi moimi dziećmi, mamą, braćmi i wszystkimi, z którymi jestem blisko.
  Jestem pewien, że jesteś taki sam ”.

  https://www.instagram.com/p/CGxeglrhV5T/

  CZYTAJ WIĘCEJ: Ruth Langsford pociesza męża Eamonna Holmesa, gdy ten staje się emocjonalny w ten poranek

  A żona Ruth dodała:Ja też ”z emoji płaczącej twarzy.

  Ale najbardziej zszokowało podobieństwo 18-letniego Jacka do jego ojca. Jeden przyjaciel napisał: „O mój Boże – plucie obrazem!” inny przykład: „

  Jeden z fanów napisał: „Dwóch bardzo przystojnych mężczyzn, w tej chwili jest to takie trudne, czyż nie, Eamonn, miejmy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim będziesz mogła go mocno przytulić”.

  Trzeci dodał: „Chip ze starego bloku tam, Eamonn”,

  CZYTAJ WIĘCEJ: Eamonn Holmes udostępnia urocze zdjęcie psa domowego po poważnej zmianie nastroju

  Eamonn jest czteroletnim tatą – ma 29-letnią córkę Rebeccę, 31-letnich synów Declana i 29-letniego Nialla z poprzedniego małżeństwa. Przyznał, że uwielbia widzieć wszystkie swoje dzieci razem. Powiedział: „Uwielbiam zbierać razem moje dzieci, całą czwórkę i ich partnerów”.

  Ale kiedy Jack nie mieszka już w domu Holmesów, poczuł się dziwnie. Eamonn powiedział: „Dzisiejszej nocy w naszym domu jest dziwna noc. Jack wyjechał na studia, a Maggie nie jest jedyną osobą, która odczuwa jego nieobecność ”.

  https://www.instagram.com/p/CFfXHAfhZnB/

  Ale Eamonn tęskni za swoim synem, mimo że ujawnił, że podczas blokady prawie go nie widział. Podczas koncertu na Instagramie powiedział fanom: „Nigdy go nie widzę, dopóki nie zorganizujemy rodzinnej konferencji z zoomem, a potem wyskakuje i pamiętam, że mieszka z nami w domu”.

  Tymczasem Ruth, która wcześniej podzieliła się genialnym trikiem zdrowotnym na Instagramie, przyznała, że ​​martwi się o syna Jacka w ramach nowych zasad blokady, które obejmują godzinę policyjną o godzinie 22:00 i zasadę szóstej. Powiedziała panelistom Loose Women: „Wzięliśmy go i wydaje się, że wszystko jest w porządku, wydaje się, że wszystko jest w porządku, ale teraz jest to zmartwienie przy zamknięciu”.