Dwukolorowy samouczek warkocza ściegu na rok 2020

Najłatwiejszy sposób, aby zamienić swój pleciony styl w całościową deklarację modową? Dodaj inny odcień. I nie, nie musisz kupować żadnej farby do włosów. W tym tygodniu Warkocz w górę, udowadniamy, że możesz wypróbować odważny kolor włosów bez pełnego zaangażowania…potrzebujesz tylko kolorowych rozszerzeń. Karmiąc blond włosy przedłużanymi czarnymi, możesz przekształcić prosty wygląd w fryzurę, która bez wysiłku jest fajna i robi wrażenie. Ten wygląd zasługuje allll emotikony ognia. I na szczęście dla ciebie Kosmos Królowa warkoczy, Stasha Harris, pokaże ci, jak samemu nadać temu stylowi wygląd.

Zanim wypróbujesz ten styl IRL, oto, o czym musisz pamiętać.

1. Przedmuchaj włosy. Milion razy łatwiej jest uzyskać efekt ściegu na włosach już wysuszonych i bez sęków. Dodatkowo, im gładsze są twoje warkocze, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będziesz musiał poradzić sobie z puszeniem się i odpychaniem.

2. Daj swojej skórze głowy trochę TLC. Wmasuj olejek na porost włosów (coś, co jest bogate w witaminy) w skórę głowy, aby włosy kwitły długo po wyjęciu warkoczy.

3. Zastosuj serum ACV, aby wchłonąć nagromadzony osad. Tak, nadal musisz myć włosy parzysty kiedy jest spleciony. Buuut, jeśli musisz poświęcić dodatkowy dzień (lub dwa) pomiędzy dniami mycia, nałóż rozcieńczone serum z octu jabłkowego przez skórę głowy, aby wchłonąć wszelkie pozostałości.

4. Spritz na serum przeciw swędzeniu lub kojący spray przed snem. Niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, czasami będziesz drapać włosy podczas drzemki, co może spowodować szarpnięcie korzeni i warkoczy, prowadząc do puszenia się. Serum lub spray nawilży Twoje włosy, jednocześnie łagodząc napięcie.

warkocz

Warkocz w górę

Włosy: Magic Fingers Studio; Asystent kosmetyczny: Ama Kwarteng