Dlaczego księżniczka Eugenia wprowadza się do Frogmore Cottage?

  • Księżniczka Eugenie i Jack Brooksbank przeprowadzili się do domu Meghan Markle i księcia Harry’ego Frogmore Cottage.
  • Rzeczy należące do Sussexes podobno zostały wywiezione w „środku nocy”.

    Wygląda na to, że książę Harry i Meghan Markle nie planują w najbliższym czasie powrotu do swojej rezydencji w Wielkiej Brytanii, ponieważ podobno przeprowadzili się do niej księżniczka Eugenie i jej mąż Jack Brooksbank.

    Słońce donosi, że rzeczy Meghan i Harry’ego zostały wyprowadzone z Frogmore Cottage „w środku nocy” i że – chociaż technicznie rzecz biorąc pozostaje to rezydencja Sussexes – Eugenie i Jack wprowadzili się do niej około dwa tygodnie temu. Jeśli chodzi o rzeczy Meghan i Harry’ego, podobno zostały wysłane do nowego domu pary w Kalifornii.

    – Furgonetki zatrzymały się w środku nocy i opuściły domek. Zdecydowanie nie chcieli, aby ich widziano ”- mówi źródło.„ Opróżnianie ich domu i wręczanie kluczy to całkiem mocny znak, że Harry i Meghan nie mają planów powrotu. Wygląda na to, że wiążą luźne cele, planując przedłużenie swojego pobytu w USA być może na stałe ”.

    We wrześniu Eugenie i Jack ogłosili, że spodziewają się dziecka – a Frogmore został odnowiony z myślą o małych dzieciach: „Frogmore został dostosowany do gustów Meghan i Harry’ego z myślą o synu Archie, więc jest to idealne miejsce dla para wychowująca dziecko. Ma tę zaletę, że jest tuż za rogiem jej rodziców i, oczywiście, królowej. Harry i Meghan nie lubili Frogmore z jakiegokolwiek powodu, ale Jack i Eugenie są z niej zachwyceni ”.