Demi Lovato ufarbowała futro swojego psa, aby uczcić miesiąc dumy LGBTQ+

Kopciuszek jest gotowy na bal: pies Demi Lovato, aka Ella, niedawno przeszedł tęczowe futro na cześć Miesiąca Dumy LGBTQ+, co udowadnia, że ​​odrobina uroczystej troski o siebie nie jest tylko dla ludzi. „Ona jest gotowa na Pride”, powiedział Lovato w serii artykułów na Instagramie z piątku 11 czerwca, w których dziękowali założycielowi Dogue Spa, Joshowi White’owi, za „wspaniałą nowość Elli”. Piosenkarka, która napisała jeden slajd „OBSESED!!!”, również żartowała, że ​​ich futrzany przyjaciel „posiada” nowy wygląd, mimo że udaje „wstydliwego” i „skromnego”. (Nie martw się, Dogue Spa używa wegańskich, wolnych od okrucieństwa, półtrwałych farb / szamponów dla zwierząt, które są bezpieczne dla szczeniąt.)

Lovato po raz pierwszy przedstawił fanom swoje „nowe dziecko” (i młodszą siostrę Batmana Yorkiepoo) Ellę w 2017 roku i od tego czasu szczenię przeszło kilka transformacji urody, niektóre bardziej kolorowe niż inne. Na przykład, aby uczcić swoje drugie urodziny w 2019 roku, Ella nosiła różowe uszy, a w zeszłym roku założyła nawet odwróconą parę sztucznych rzęs Lovato. W zeszłym roku psiak był również odbiorcą mniej niż gwiezdnych „cięć kwarantanny” jej nominowanego do nagrody Grammy właściciela. Teraz jednak jest błyskotliwą gwiazdą.

Po niedawnym ujawnieniu się jako niebinarny i ogłoszeniu, że identyfikują się jako panseksualni, Lovato również bardziej poważnie podchodzi do świętowania w tym roku Miesiąca Dumy. Oprócz dołączenia do takich artystów jak Lil Nas X, Ricky Martin i Pink na wirtualny koncert charytatywny „Can’t Cancel Pride” LGBTQ+, piosenkarka „Confident” udostępniła kilka zasobów w mediach społecznościowych. „Kliniczne problemy ze zdrowiem psychicznym istnieją we wszystkich społecznościach” – napisał Lovato w serii infografik Koalicji Zdrowia Psychicznego, które „naświetlają trudności, które mają tendencję do nieproporcjonalnego wpływu na osoby ze społeczności LGBTQ+” 11 czerwca. „Mam nadzieję, że ich zrozumienie pomoże ci rozpoznać, kiedy/gdzie wsparcie może być pomocne”.

W inauguracyjnym odcinku podcastu Lovato 19 maja muzyk wyjaśnił, że ich decyzja o ukazaniu się była wynikiem ponad roku „uzdrawiania i autorefleksji”. Zmiana zaimków na oni / oni i subskrypcja niebinarnej etykiety „najlepiej odzwierciedla” płynność, jaką odczuwają w swojej ekspresji płciowej, dodał Lovato, wyjaśniając, że „wciąż się uczą i wnikają w siebie” i nie „twierdzą, że są ekspertami lub rzecznik” społeczności.

Pomimo całej pracy, która pozostała do wykonania, tęczowa Pride ‘do Elli jest dowodem, że czerwiec to także czas świętowania.