Davina McCall porównuje objawy menopauzy z uzależnieniem od heroiny

 • Davina McCall otwarcie mówiła o menopauzie, zachęcając kobiety, aby nie lekceważyły ​​jej wyniszczających objawów.

  Przemawiając w dziennym programie Loose Women, powiedziała, że ​​chce porozmawiać o menopauzie, ponieważ „była to rzecz, o której nikt nie mówił”.

  Davina, która niedawno prowadziła prezentację Boots ‘Christmas Unwrapped i jest inspiracją dla zdrowia i urody dla kobiet na całym świecie, jest bardzo otwarta na temat swojego dawnego dodatku do heroiny. Prezenterka telewizyjna we wcześniejszych latach była uzależniona zarówno od narkotyków, jak i alkoholu, ale po przejściu na drugą stronę uważa, że ​​nałóg, a także inne wcześniej „kontrowersyjne” tematy, takie jak menopauza, powinny być dyskutowane otwarcie.

  WIĘCEJ: Menopauza potrzebuje rebrandingu wizerunkowego – uczczmy ją takim, jakim jest naprawdę

  Powiedziała panelistom Loose Women na początku tego tygodnia: „Nikt mi o tym nie powiedział. Nie dowiedziałem się o tym w szkole, od mamy ani starszej siostry. Nikt o tym nie mówił. Było w tym tyle wstydu. To był znak, że wyschłaś, minęłaś termin przydatności do spożycia, byłeś u kresu życia, co w czasach wiktoriańskich chyba…

  „Ale teraz żyjemy do 80 roku życia, jesteśmy w środku naszego życia. To jest to, co dobre, kiedy wiemy, że nie będziemy już mieć dzieci i możemy wyjść i być trochę samolubni po tak długim okresie bezinteresowności ”.

  WIĘCEJ: Myślisz, że jesteś w wieku menopauzy? Dołącz do Daviny McCall, która ujawnia, co skłoniło ją do szukania pomocy

  Dodała również: „Oczywiście jestem uzależnioną na nowo i budziłam się zlana potem, musiałem położyć ręczniki na łóżku, myśląc:„ Coś jest ze mną nie tak, mam grypę, wirusa czy coś ”. .

  „Naprawdę przypomniało mi to, kiedy brałem i naprawdę go nienawidziłem… i wahań nastroju, krzyczenia na dzieci”.

  Davina omówiła również korzyści płynące ze stosowania HTZ oraz sposób, w jaki jej zalety przeważają nad negatywnymi.

  „Korzyści zdrowotne dla mnie znacznie przeważyły ​​nad negatywami”, powiedziała Loose Women.

  „W mojej rodzinie cierpię na demencję, znacznie ją zmniejsza, redukuje cukrzycę i zmniejsza ryzyko chorób serca o 50%”.