David i Victoria Beckham budują jezioro w kształcie serca w swoim domu w Cotswolds

David i Victoria Beckhams podobno kontynuowali ostatnie plany renowacji swojej wiejskiej posiadłości pomimo początkowych problemów z pozwoleniem na budowę. Według doniesień z Słońce, Victoria i David Beckham budują „staw w kształcie serca” przed swoją posiadłością w Cotswold, ale miejscowi martwią się, co to może oznaczać dla dzikiej przyrody.

Plik Słońce, którzy śledzą tę historię od lata 2020 roku, donoszą, że słynna para uzyskała pozwolenie na budowę stawu we wrześniu ubiegłego roku, a budowa jest obecnie w toku.

Zatwierdzenie pomimo początkowych kwestii dotyczących tego, jak może wpłynąć na lokalną przyrodę. Raport ekologiczny rady uzyskany przez Słońce w lipcu 2020 r. rzekomo powiedział „[t]Utrata muraw potencjalnie wpłynie na gatunki chronione i priorytetowe, w tym płazy (w tym traszki grzebieniaste), gady, ssaki i ptaki gniazdujące na ziemi. ”

Tabloid poinformował również, że plany Beckhamów zdenerwowały ich sąsiadów, ponieważ dwóch lokalnych mieszkańców napisało listy ze skargami. „Teraz odnotowuję, że złożono kolejny nowy wniosek dotyczący stodoły Beckhama, dotyczący zmiany przeznaczenia gruntu pod zabudowę mieszkalną i instalację„ stawu w kształcie serca ”- napisał Douglas.„ Wydaje się, że chcą przynieść z przedmieść na wieś, gdyby chcieli wszystkiego, o co ubiegali się, dlaczego nie znaleźć posiadłości, która byłaby wystarczająco duża, aby pomieścić to wszystko. ”

Jones napisał: „Nie ma powodu, aby ktokolwiek odczuwał potrzebę zbudowania tak brzydkiego i szczerze mówiąc nie pasującego do tego obszaru. Będzie to miało zły wpływ na lokalną przyrodę, która utraci ważne siedlisko żerowania. Czy ludzie nie mogą być zadowoleni z pięknego krajobrazu, który mają, zamiast zawsze majstrować przy różnych rzeczach? ”

Za Metro, rodzina Beckhamów (z wyjątkiem Brooklynu) wróciła do Wielkiej Brytanii po czteromiesięcznym pobycie w Miami. Brooklyn oczywiście przebywa w Miami ze swoją narzeczoną Nicolą Peltz. David i Victoria niedawno obchodzili urodziny, zamieszczając zdjęcia z ich domowych uroczystości.

Wraz z dodatkiem jeziora Codzienna poczta poinformował, że Beckhamowie chcą również rozszerzyć podziemną przestrzeń poniżej ich garażu. cześć powiedzieli, że przeskalowali swoje projekty, aby stworzyć pokój o powierzchni 117,5 m2, który pomieści około 7000 butelek wina. Na pewno nigdy nie zabraknie Ci kieliszka czerwonego wina w domu Beckhamów.