Data premiery, obsada, zwiastun i co warto wiedzieć

Spoilery przed nami Miłość, Wiktorze Sezon 2. Zakończenie Miłość, WiktorzeDrugi sezon pozostawia szeroko otwarte drzwi do odnowienia, z wielkim klifem na temat tego, czy Victor (Michael Cimino) zdecyduje się być z Benjim (George Sear) czy Rahimem (Anthony Keyvan). Wiele innych par z serialu również doświadczyło zmian w ostatniej chwili, z nowymi historiami czekającymi na Felixa (Anthony Turpel) i siostry Victora, Pilar (Isabella Ferreira); Lucy (Ava Capri) i Lake (Bebe Wood); oraz Mia (Rachel Hilson) i Andrew (Mason Gooding), którzy wybierają się na spotkanie z mamą Mii. Rodzice Victora odbyli pełne pasji spotkanie w ostatnich chwilach, które sugeruje, że wrócą do siebie, a wraz ze zbliżającym się ostatnim rokiem, jest wiele kamieni milowych do pokonania, takich jak bal, podania na studia i ukończenie szkoły.

Jednak Hulu musi jeszcze oficjalnie odnowić dramat dla nastolatków na trzeci sezon. Dopiero dwa miesiące po premierze pierwszego sezonu serial został wybrany do drugiego sezonu, więc być może fani będą mieli odpowiedź na temat Miłość, Victora przyszłość w sierpniu. Na razie oto, co wiemy o tym, co może być w sklepie.

Miłość, Wiktorze Data premiery sezonu 3

Oba poprzednie sezony zostały wydane na początku czerwca, który jest jednocześnie Miesiącem Dumy. Spodziewaj się trzeciego sezonu kolejnych 10 odcinków w czerwcu 2022 r., jeśli Miłość, Wiktorze jest odnawiany.

Miłość, Wiktorze Sezon 3 Obsada

Główne postacie — jak rodzina Salazarów i ich bliscy przyjaciele (Felix, Lake, Mia i Andrew) — prawdopodobnie powrócą. W drugim sezonie pojawiło się także kilka nowych postaci, które utrzymają moc w trzecim sezonie. Mama Felixa, Dawn, grana przez Breaking BadBetsy Brandt, prawdopodobnie się powtórzy. A jeśli Victor zdecyduje się na randkę z nową postacią, Rahimem, prawdopodobnie wróci wraz z potencjalną miłością Lake’a, Lucy.

Jedną z kluczowych postaci, która może nie powrócić, jest Simon, grany przez Nicka Robinsona w oryginale Miłość, Szymonie film. Pod koniec drugiego sezonu Victor powiedział Simonowi, że nie potrzebuje już jego rady, dając programowi pozwolenie na dalsze odrywanie się od materiału źródłowego.

Jednak w wywiadzie przed sezonem 2 współtwórca serialu Brian Tanen powiedział TV Line, że „Zaangażowanie postaci z filmu jest zawsze na naszej liście życzeń”. Sezon 2 zawierał nie tylko Robinsona jako Simona, ale także Josha Duhamela jako jego ojca Jacka. “[The original cast is] tak niesamowicie utalentowaną i zapracowaną grupę aktorów, więc mówimy to z przymrużeniem oka, mając nadzieję, że uda nam się zachęcić ludzi do udziału” – powiedział.

Miłość, Wiktorze Zwiastun sezonu 3

Ponieważ serial nie został jeszcze odebrany w trzecim sezonie, nie ma jeszcze zwiastuna. Zwiastun drugiego sezonu ukazał się dopiero 20 maja, około trzech tygodni przed premierą. Miej oczy szeroko otwarte na zwiastun pod koniec maja.