Data premiery, obsada, fabuła, zwiastun i wszystko, co wiemy

Po Linia obowiązków W finale widzowie zostali natychmiast poczęstowani zwiastunem kolejnego dramatycznego dramatu – tym razem o korupcji i spisku na pokładzie atomowej łodzi podwodnej. Napisany i stworzony przez nominowanego do nagrody BAFTA pisarza Toma Edge’a (Judy, The Crown, Lovesick), BBC One’s Czuwanie to sześcioczęściowa seria, której nie chcesz przegapić. Oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Czuwaniei czego można się spodziewać po nowym programie.

Kiedy robi Czuwanie powietrze?

Filmowanie wciąż trwa Czuwanie, ale premiera serialu ma się odbyć jeszcze w tym roku na BBC One, a także będzie dostępna do streamowania na iPlayerze.

Jaka jest fabuła Czuwanie?

Sześcioczęściowa seria zanurzy się głęboko w tajemnicze zniknięcie szkockiego trawlera rybackiego, które zbiegło się ze śmiercią na pokładzie HMS Vigil, atomowej łodzi podwodnej Trident. Trident to brytyjski system odstraszania nuklearnego, który znajduje się w HM Naval Base Clyde na zachodnim wybrzeżu Szkocji, według iNews, gdzie rozgrywa się seria.

DCI Amy Silva prowadzi dochodzenie w obu przypadkach, ale spotyka się z oporem marynarki wojennej i brytyjskich służb bezpieczeństwa, gdy odkrywa „spisek, który zagraża samym sercu brytyjskiego odstraszania nuklearnego”, czytamy w streszczeniu programu.

Kto jest w obsadzie Czuwanie?

Widzowie prawdopodobnie to zauważyli Linia obowiązków ”s Martin Compston, ale to Surrane Jones prowadzi obsadę jako DCI Amy Silva. Jones – najbardziej znana z roli tytułowej postaci w Doktorze Foster – opisuje swoją postać jako „niezwykle złożoną postać, rzuconą w bardzo napiętą sytuację, w której jej autorytet jest osłabiony”, per Radio Times. „Tom Edge stworzył ekscytującą opowieść osadzoną w świecie, o którym nic nie wiedziałem. Obsada i ekipa World Productions zebrane razem, by opowiedzieć tę historię, są tak ekscytujące ”.

Występuje również gwiazdorska obsada Gra o tron’ Rose Leslie jako DS Kirsten Longacre, Dążyć’s Shaun Evans i Kółko + krzyżyk Paterson Joseph. W filmie występują również Anjli Mohindra, Connor Swindells, Adam James, Gary Lewis, Stephen Dillane, Lolita Chakrabarti, Daniel Portman, Lorne MacFayden i Lauren Lyle.

O czym jeszcze warto wiedzieć Czuwanie?

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się na początku 2020 roku, ale musiały zostać przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Zdjęcia rozpoczęto pod koniec sierpnia, a obsadę i ekipę zauważono w okolicach Glasgow na wielu ulicach. Ponieważ Szkot zauważa, że ​​filmowanie prawdopodobnie odbędzie się również na zachodnim wybrzeżu Szkocji w pobliżu zatoki Faslane i wioski Coulport, ze względu na bliskość HM Naval Clyde Base.

Podczas gdy zwiastun daje tylko przebłysk tego, co ma nadejść, serial wygląda na napięty AF. Innymi słowy, Czuwanie z pewnością wypełni Linia obowiązków-shaped hole w twoim programie telewizyjnym.