Cosmo i Echo wprowadzają na rynek śliczne ochronne maski na twarz

Okay, wszyscy możemy się zgodzić, że w dzisiejszych czasach * kluczowe * jest noszenie maski. Dobrze? Dobrze! Okrycie twarzy nie tylko chroni ty przed potencjalną infekcją koronawirusem, jest to super prosty, niewielki sposób, aby upewnić się, że nie narazisz nikogo innego na niebezpieczeństwo. Co za nie myślenia. Ale zdajemy sobie sprawę, że znalezienie maski na twarz, która nie wygląda jak artefakt ze strychu twojej babci (lub gabinetu dentysty), może być trudne. Dlatego postanowiliśmy nieco ułatwić Ci życie i stworzyć linię masek na twarz, które są naprawdę! zabawa! do! nosić!

Te maski ze 100% bawełny są dostępne w sześciu różnych, kolorowych stylach, więc możesz znaleźć taką, która naprawdę do Ciebie przemówi. Popatrzeć:

Echo New York / Cosmo

Druga najsłodsza rzecz (twoja twarz = pierwsza), którą zobaczysz, gdy codziennie rano będziesz patrzeć w lustro, aby kupić kawę. Czy wspominaliśmy, że można je prać w pralce i można je całkowicie ponownie wykorzystać? Minimalizacja marnotrawstwa jest ważna, kochanie. Aha, i jeszcze jedno: dopasowanie. Dzięki formowanemu noskowi, regulowanym paskom na uszy i plisowanej tkaninie trzy miękkie bawełniane warstwy otulą Twoją twarz jak zdrowy uścisk. Projektanci w Echo wiedzą, co robią, dzieciaku.

Za jedyne 15 dolarów są całkowitą kradzieżą. Plus, Cosmo przekazuje pieniądze na rzecz Until We Do It, organizacji dostarczającej środki ochronne społecznościom najbardziej narażonym na COVID-19.

I proszę, gdy nowa maska ​​dla zwierzaka dotrze do twoich drzwi, zrób selfie i oznacz nas w mediach społecznościowych, abyśmy mogli opublikować wszystkie twoje wspaniałe, zamaskowane twarze. PA!