Co oznacza Crush Dreams? 10 powszechnych snów o zmiażdżeniu kogoś, rozszyfrowanych

W końcu nabierasz odwagi, by powiedzieć swojej sympatii, że je lubisz. I świetna wiadomość: czują to samo. Pochylasz się, żeby pocałować, ale potem … puf! Budzisz się w łóżku. Sam. Jeśli to brzmi znajomo, jesteś w dobrym towarzystwie – senne fantazje na temat twoich romantycznych zainteresowań są powszechne. Ale co to znaczy, kiedy śnisz o swojej sympatii?

Krótka odpowiedź: prawdopodobnie oznacza to, że myślę o czymś związanym ze wspomnianym zauroczeniem. „Zwykle śnimy o tym, o czym myślimy najbardziej” – mówi certyfikowany analityk snów Lauri Loewenberg. „Śnienie o swojej sympatii jest absolutnie normalne i często jest sposobem, w jaki podświadomość bada możliwości”.

Te sny niekoniecznie dotyczą tylko osoby, którą aktywnie miażdżysz, dodaje. W krainie snów możesz spotkać byłą ukochaną, ukochaną gwiazdę lub nieznanego kochanka – scenariusze są różne (tak jak w przypadku wszystkich snów). Te nocne doświadczenia mogą również przybrać bardziej złowrogi obrót, jeśli śnisz o śmierci swojego ukochanego lub o odrzuceniu przez ukochaną osobę. Cokolwiek dzieje się w twoim umyśle podczas drzemki, twój sen coś ci mówi – oto jak to rozszyfrować, według eksperta od snów.

Co to znaczy, jeśli śnisz o swoim prawdziwym, aktualnym zauroczeniu

Zacznijmy od podstaw: co to znaczy, gdy śnisz o kimś, kogo lubisz? Nic dziwnego, że śnienie o swojej obecnej sympatii jest dla twojej psychiki sposobem na spełnienie tego prawdziwego pragnienia, według Loewenberga. Jeśli myślisz o swoim boo przez cały dzień, ma sens, że też o nim śnisz. A jeśli zauważysz, że masz te sny przez cały czas, może to być sygnał, że chcesz wyrazić im swoje prawdziwe uczucia, a podświadomość mówi ci, żebyś już to zrobił.

Dodaje, że ten rodzaj snu pozwala również zbadać możliwość tego związku bardziej niż w życiu na jawie. Według Loewenberga sny mogą dać ci wgląd w twoje uczucia, więc powtórzenie tego, co wydarzyło się podczas snu, może potencjalnie pomóc ci nadać sens emocjom o wschodzie słońca.

Co to znaczy, jeśli śnisz, że umarła twoja sympatia

Ten jest mniej snem, a bardziej koszmarem, i może dokładnie sygnalizować, jak to brzmi: koniec zmiażdżenia. „Śmierć we śnie oznacza, że ​​coś się zmienia w prawdziwym życiu lub coś się skończyło” – wyjaśnia Loewenberg. – Czy zmieniają się twoje uczucia do tej osoby? Czy ta osoba się zmieniła? Twoja podświadomość może nawet ostrzegać cię, że ta osoba nie jest dla ciebie odpowiednia. W zależności od tego, jak odpowiesz na te pytania, Twoja podświadomość mogła już znaleźć rozwiązanie: idź dalej.

Co to znaczy, jeśli śnisz o starej sympatii

Więc co to znaczy, gdy śnisz o kimś, kogo kiedyś lubiłeś? Kopanie przeszłości w krainie snów może wskazywać, że coś, co dzieje się w twoim prawdziwym życiu, wywołuje wcześniejsze doświadczenia, mówi Loewenberg. Może to być dosłownie związane z twoim byłym ukochanym: na przykład może spotykasz kogoś nowego, kto ci o nim przypomina.

Te sny mogą się również zdarzyć, gdy napotkasz sytuację lub wzorce zachowań, które przypominają ci przeszłość – podkreśla. Zwróć uwagę, jakie elementy naśladują twoje prawdziwe życie, aby zrozumieć, co może ci mówić twoja podświadomość. Te spostrzeżenia mogą pomóc ci znaleźć pomocne lub szkodliwe dynamiki w twoich obecnych związkach.

Co to znaczy, gdy śnisz, że ktoś się w tobie podkochuje

Jeśli śnisz, że ktoś Cię lubi, może to być Twoja podświadomość podkreślająca Twoje ulubione cechy osobiste, według Loewenberga. Jeśli twoja sympatia cię komplementuje, są szanse, że czujesz się w ten sposób w stosunku do siebie. Jak to na słodki sen?

Innym razem najlepiej traktować te fantazje dosłownie. Loewenberg mówi, że takie sny są często wynikiem komunikacji z intuicją. Jeśli masz sen, w którym ktoś się w tobie podkochuje i daje ci motyle, są szanse, że miażdżysz je IRL. Lub, jeśli śnisz, że ktoś cię lubi, ale nie lubisz go z powrotem, oznacza to, że nowa szansa cię nie ekscytuje.

Co to znaczy, jeśli śnisz, że jesteś odrzucony przez swoją sympatię

Lepiej dzieje się to podczas drzemki niż w prawdziwym życiu, prawda? Według Loewenberga, tego typu sny mogą być również Twoją intuicją w pracy. „To może być intuicja, która podpowiada Ci, że to może się nie udać i przygotowuje Cię na to” – mówi Bustle. Ale nie wszystko jest stracone. Zaleca zadać sobie pytanie, czy ten sen jest w rzeczywistości tylko przejawem twojej własnej niepewności, w przeciwieństwie do znaku, że twoja sympatia tego nie czuje.

Co to znaczy, jeśli śnisz, że twoja sympatia cię lubi

Z drugiej strony, może twoja intuicja podpowiada ci, że masz szansę na swoją sympatię. Jeśli masz sny, że twoje romantyczne zainteresowanie odwzajemnia twoje uczucia, może to oznaczać twoją pewność siebie i optymizm, według Loewenberga. Więc jeśli czekałeś na oddanie strzału, potraktuj to jako znak, na który czekałeś.

Co to znaczy, jeśli marzysz o podkochiwaniu się w celebrytach

Jeśli masz sny o Chrisie Hemsworthie, nikt nie może cię winić. Chociaż ten sen może po prostu powiedzieć ci o zauroczeniu jakąś celebrytą, może również oznaczać coś głębszego, mówi Loewenberg. W zależności od tego, o kim marzysz, może to być znak, że jest coś w celebrytce, z którą się identyfikujesz lub którą pociągasz i chcesz się wcielić, wyjaśnia. Być może kochasz humor Dana Levy’ego lub talent Lupity Nyong’o. Tak czy inaczej, może to oznaczać, że chciałbyś włączyć te cechy do swojego życia (a może po prostu poślubić Chrisa Hemswortha).

Co to znaczy, jeśli marzysz o podkochiwaniu się w nieznajomym

Chociaż parny sen o nieznajomym może wydawać się dziwny, w rzeczywistości twoja podświadomość podkreśla części twojej osobowości, których nie w pełni rozpoznajesz, mówi Loewenberg.

Ogólnie rzecz biorąc, mówi, że zmiażdżenie nieznanego mężczyzny we śnie jest reprezentatywne dla stereotypowo męskich cech, takich jak asertywność. Upodobanie do nieznanej kobiety zazwyczaj reprezentuje tradycyjnie kobiecą energię, taką jak kreatywność i dostrojenie do otaczających Cię osób. Kiedy dzieje się to we śnie, jest to sygnał, że zaczynasz rozpoznawać i doceniać te części siebie.

Co to znaczy, jeśli śnisz, że podkochujesz się w innej płci niż normalnie

Więc jeśli masz sen, w którym podkochujesz się w dziewczynie, czy to oznacza, że ​​jesteś potajemnie gejem, czy odwrotnie? Ech, nie tak bardzo, mówi Loewenberg. Te sny nie są tak bardzo reprezentatywne dla twojej seksualności, ale raczej ujawniają pewne cechy, które cię pociągają. Według Loewenberga kobiety zwykle reprezentują wrażliwość, intuicyjność i kreatywność, podczas gdy mężczyźni zwykle symbolizują bycie zuchwałym i podejmowanie działań.

Może to oznaczać, że szukasz tych cech u partnera lub doceniasz je w sobie. „Zatem dla kobiety, która śni o zakochaniu się lub silnym pociągu do innej kobiety we śnie, prawdopodobnie oznaczałoby to, że czuje się dumna z jakiejś kreatywnej lub miłej części siebie” – mówi.

Co to znaczy, jeśli śnisz, że podkochujesz się w kimś, kogo tak naprawdę nie lubisz IRL

Ugh, kiedykolwiek miałeś jeden z nich i obudziłeś się i potrzebował prysznica? Według Loewenberga niekoniecznie oznacza to, że potajemnie żywisz do nich uczucia. „Możesz nie lubić tej osoby, ale jest w niej coś, co lubi podświadomość” – mówi Bustle. – Zadaj sobie pytanie, co wyróżnia tę osobę. Z rzeczy, które wybrałeś, przynajmniej jedna z nich jest czymś, co podziwia twoja podświadomość.

Przywołane badania:

Edwards, C. (2013). Śnienie i wgląd. Frontiers in Psychology, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3872037/

Ekspert:

Lauri Loewenberg, certyfikowany analityk snów